Příspěvky na sezónu 2018/2019


 
» Redakce (27.9.2016)

AKTUALIZOVÁNO: Upozorňujeme všechny členy florbalového oddílu, že je nutné provést platbu příspěvků za 1. pololetí sezóny 2018/2019, který je stanoven na 31.10.2018.
Příspěvky členů florbalového oddílu všech kategorií (vyjma mužů A a juniorů A) jsou 3 000,- Kč na pololetí.

Muži A a Junioři A mají částku 4 000,- Kč na pololetí.

Stále platí, že další rodinný příslušník (kategorie SŽ a mladší) platí 1/2 členského příspěvku.

Dále ještě připomínáme členům spolku, že musí uhradit příspěvek člena spolku 100,- Kč na rok.

Všechny platby je možné buď platit hotově v kanceláři klubu nebo na transparentní účet klubu 7536581001/5500, k identifikaci platby uveďte do VS první část rodného čísla ve formátu RRMMDD, a do zprávy příjemce uveďte důvod platby a jméno člena (např. Příspěvky 1. pololetí Štorkovi).

Jako každý rok lze požádat o splátkový kalendář na email sekretari@florbalusti.cz, který schvaluje Rada spolku.

Termíny plateb
Zaplacení příspěvků za 1. pololetí: 31.10.2018 (snížen o licenční poplatek)
Zaplacení příspěvků za 2. pololetí: 31.01.2019






 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.