Pozvánka na Valnou hromadu


 
» Redakce (5.10.2016)

Spolek Florbal Ústí, z. s. svolává řádnou Valnou hromadu.
Spolek Florbal Ústí, z. s.
se sídlem Ústí nad Labem, Rubensova 287/8, PSČ 400 03
IČO: 01495615
Zapsané ve Spolkovém rejstříku vedeným Krajským soudem v Ústí nad Labem, oddíl L, vložka 8415

svolává

Řádnou VALNOU HROMADU

na 19. října 2016 od 19:00 hod (prezentace od 18:45), která se bude konat v budově Gymnázuim Jateční, Jateční 22, 400 01 Ústí nad Labem. Vchod do haly (z ul. U Lanovky).

Návrh programu jednání valné hromady:
1) Zahájení valné hromady
2) Volba předsedy, zapisovatele a ověřovatele zápisu valné hromady
3) Schválení navrženého programu jednání valné hromady
4) Rezignace stávající Rady spolku a Revizní komise
5) Volba nových členů Rady spolku
6) Volba nových členů Revizní komise
7) Informace o činnosti spolku Florbal Ústí, z. s. v sezóně 2015/2016
8) Informace o činnosti Rady spolku v sezóně 2015/2016 a plán pro sezónu 2016/2017
9) Informace o činnosti Revizní komise v sezóně 2015/2016 a plán pro sezónu 2016/2017
10) Informace o výsledku hospodaření za rok 2015 a za sezónu 2015/2016 (účetní závěrka)
11) Návrh rozpočtu na sezónu 2016/2017
12) Různé, diskuse
13) Závěr

Organizační pokyny:
1) Zápis do listiny přítomných začíná v 18:45 hod.
2) Valné hromady je oprávněn zúčastnit se každý, kdo je ke dni jejího konání členem spolku. Zmocněnec jednající za člena spolku musí předložit originální plnou moc a průkaz totožnosti.

                                                                       Ing. Vladimír Štorek, v. r.
                                                                      předseda Florbal Ústí, z. s.

Plná moc





 

13.2. Objednané tepláky
Termíny k vyzvednutí tepláků...


 
««    »»
Únor 2019
1 Junioři: SC Sluneta
2 Muži A: SH Maloměřice
Muži B: SC SLUNETA
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Dorostenky: SC SLUNETA
3 Starší žáci B: SH Kadaň
456789 Muži A: SC SLUNETA
Dorost B: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Mladší žáci: Jatečka
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Krupka
10 Junioři: MSH Mladá Boleslav
Juniorky: SC SLUNETA
111213141516 Muži A: SH Jižní Město
Muži B: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Maloměřice
Dorost: SC SLUNETA
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Ženy: SH Krupka
Dorostenky: SH Roudnice nad Labem
17 Muži B: HMS Karlovy Vary
Muži C: SC SLUNETA
Junioři: STODOLA Aréna
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Strupčice
181920 Junioři: SH Jižní Město
212223 Muži A: SC SLUNETA
Muži C: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
24
25262728

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Florbal Náchod
SC SLUNETA
23.2.2019 18:00-20:30

Další týmy
Juniorky
23.2.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
19:45-21:45

Muži C
23.2.: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka
23.2.: Vojanova Děčín
09:00-12:00


 



 
Dnes má svátek Petr
Zítra má svátek Svatopluk

Včera slavil(a) narozeniny
Hajdl Václav
Novák Matyáš Gary
Sláma Jan
Dnes slaví narozeniny
Nepraš Matěj
Za 2 dny slaví narozeniny
France Lukáš
Kopta Petr
Krbec Mikuláš
Štorek Vladimír ml.
Za 3 dny slaví narozeniny
Vojta Marek