Muži A mají úvodní zápasy za sebou, teď je řada na dalších…


 
» Redakce (13.9.2017)
Foto: Jan Němeček

Muži A již odehráli dva zápasy v Tipsport Superlize, ve které bohužel zatím nezískali ani bod. Utkání to nebyla vůbec špatná, jen nám chyběla přesnost v zakončení. O víkendu se na steč vydají junioři, kteří vstupují do 5. sezony v nejvyšší juniorské soutěži – KB lize. Tam vstupují opět s cílem co nejlepšího umístění, které nebude tak jednoduché získat i vzhledem k novému systému ligy. Stejně jako muži se v pražské sportovní hale STODOLA utkají elévové, kteří změří síly na přípravném turnaji pořádaném střešovickým klubem.
Florbalová sobota elévů…
Jako první začnou v Praze elévové, kdy už od devíti hodin zaměstnají palubovku pražské sportovní haly STODOLA. Od soustředění ve Velebudicích uběhly skoro tři týdny, a proto jsou podobné zápasy a turnaje velkým přínosem, jelikož elévci odehrají první zápasy až 15.10. na domácí Slunetě. V minulé sezoně se našim malým hráčům celkem dařilo, ač se nejedná o ligu takovou, kterou známe třeba od dorostenců nebo mužů. Turnaje na Tatranu ale nejsou ničím jednoduchým, protože nejen domácí jsou velice kvalitní a budou to chtít potvrdit.
Celodenní turnaj bude pro svěřence Lukáše Pekárka velice náročný. Tím pro ně ale sobotní „nálož“ florbalu nekončí. Hned po jejich turnaji přijdou na řadu hráčky Tatranu a jejich extraligové utkání proti Židenicím. Dokonce povinně pak ještě zhlédnou utkání mužů, ve kterém se střetnou Tatranští proti našemu výběru. Utkání Tatran Střešovice vs. Florbal Ústí můžete sledovat prostřednictvím online reportáže na webu Českého florbalu nebo na TVCOM.
O první body budou bojovat junioři v Kladně…
Juniorům minulou sezonu ukončil Chodov v play-off poměrem 3:2 na zápasy. Novou sezonu začnou svěřenci Marka Vojty ve středních Čechách. Konkrétně v Kladně, které je pro ně novým soupeřem. Kladno je v nejvyšší soutěži díky změnám v systému juniorských lig. 2. juniorská liga, již není rozdělena na skupiny dle krajů a není na rozdíl o KB ligy, která už je právě tak rozdělena celorepubliková. Juniorský tým Kladna bude patrně pod drobnohledem, jelikož hraje nejvyšší soutěž, na rozdíl od mužů, kteří loni spadli. Za to Ústečtí jsou i po velké hráčské obměně z minulého ročníku týmem, který bude hrát, jako tradičně o play-off. Hned v neděli se představí na Slunetě, v zápase se severočeským Chomutovem.
Nejen elévům a juniorům držíme do víkendových zápasů palce a těšíme se na jejich výsledky. 

14.6. STŽ B
Trénink...


6.6. Elévové
Program tréninků do konce sezony...


25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


 
««    »»
Červen 2018
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Květa
Zítra má svátek Alois

Včera slavil(a) narozeniny
Srnka Filip
Dnes slaví narozeniny
Rybníček Lukáš
Svoboda Ladislav
Zítra slaví narozeniny
Vajdová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Myslivec Karel
Tůma Martin