POZVÁNKA:Po elitních mužích zahájily své soutěže další týmy. O víkendu jsou na programu další zápasy


 
» Redakce (29.9.2017)

Blíží se další víkend a tedy i další zápasy. Ty, které byly odehrány ve čtvrtek body nepřinesly, a proto uvidíme, jak to bude o víkendu. Ten je pro Florbal Ústí hodně náročný. Muži A pojedou za 6. kolem Tipsport superligy do Vítkovic a veteráni hrají dva zápasy hned za sebou. Ne jen pro ně, to ale nebude nic jednoduchého.
Také díky státnímu svátku se nám opět rychle blíží pořádná nálož utkání. Jeden zápas máme ovšem, již za sebou. Muži A hráli s Libercem a dobře rozehraný duel z pohledu domácích, body nakonec nepřinesl. Již sobotu potom čeká svěřence Marka Vojty další tvrdá zkouška, za kterou se dá označit zápas s naším nejvzdálenějším soupeřem z Vítkovic.

Muži C odehrají v sobotu své první kolo v nedaleké Krupce. Tam se utkají s Roudnicí a Teplicemi. V minulé sezoně se jim dařilo, a proto jsme určitě zvědaví, jak si povedou letos.

I junioři mají již jeden zápas za sebou a bohužel bez bodu. V cestě za nimi jim byl stejně jako pro muže A, tým z Liberce. Další utkání mají na programu v sobotu, kdy je čeká zápas s Mladou Boleslaví na domácí Slunetě. A neoddechnou si ani v neděli. To je totiž čeká zápas s dalším týmem s nejvyššími ambicemi, tedy s pražským Chodovem.

Juniorská rezerva v neděli vstoupí do sezóny dvěma domácími duely. I jich se dotkla změna v systému juniorských lig a budou muset bojovat v tzv. koších. Oba zápasy sehrají na Slunetě, kde se jim v minulé, nepříliš úspěšné sezoně celkem dařilo.

Mladší žáci se zapojili do společného projektu Floorball 4 Kids, kde potkájí několik dalších týmů jako Tatran Střešovice, Intelligence Bulldogs Brno nebo ACEMA Sparta Praha. Projekt začal čtvrtečními duely v Brně. Na svěřence Ladislava Malého tak čekala dlouhá cesta a my jim držíme palce i v dalších bojích.

Starší žáci A zasáhnou o víkendu do bojů o body do tabulky. Starší žáci A pojedou až do dalekého Liberce, kde se nám v poslední době moc nedaří. O body s nimi bude bojovat také „béčko“ starších žáků. Hrát se bude v sobotu na ústecké Slunetě, kde je čekají tři zápasy, nejprve s Lovosicemi, s Chomutovem a na konec s Jirkovem.

Program domácích zápasů:
Sobota: Junioři A vs. Mladá Boleslav, 17:00 hod.
Sobota: Starší žáci B vs. ASK Lovosice - LFP, Florbal Domeček Chomutov, Florbal Jirkov
Neděle: Junioři B vs. DDM Dynamo Teplice, FBC Česká Lípa 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červenec 2018
1
2345678
9 Muži A: SH Česká Lípa
1011 Junioři: Praha
12 Junioři: Praha
13 Junioři: Praha
14 Junioři: Praha
15 Junioři: Praha
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  FbŠ Bohemians
Praha
23.7.2018

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Drahomíra
Zítra má svátek Čeněk

Zítra slaví narozeniny
Schánělec Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Macek Matěj
Priban David