Hned čtyři týmy ve třech různých kategoriích vstoupily o víkendu do svých ligových soutěží.


 
» Redakce (2.10.2017)

Ústí nad Labem - Starší žáci A i jejich rezerva v sobotu vstoupili do svých ligových soutěží a úspěšnější byli hráči „béčka“. Po postupu juniorů A ze skupiny se na Slunetě ukázali také junioři B, kterým úvodní duely přinesly bod. Muži C bojovali v nedaleké Krupce a ústecké fanoušky potěšili třemi body z utkání s Roudnicí.
Starší žáci bojovali především s celky z libereckého kraje…
Bodovat se jim ovšem podařilo v jednom ze čtyř duelů.  Hned v prvním utkání „schytali bídu“, jak se v poslední době mezi sportovci říká, když utrpěli porážku v poměru 2:3 s Děčínem. Přesto, že svěřenci Ladislava Malého bojovali a sprintovali za každým balonkem, ani druhé utkání jim body nepřineslo. Prohráli v něm 3:0 s Libercem. Do třetího zápasu dne kluci vletěli v plni elánu a minimálně výsledkově byli lepším týmem, když porazili liberecké „béčko“ 3:1. Každá série musí jednou skončit, i když jde jen o dva zápasy a to se starším žákům povedlo. Že je stále na čem pracovat ukázalo poslední utkání dne, ve kterém podlehli České Lípě 2:8. Se soupeřem drželi krok jen do 3. minuty, kdy ještě vyrovnal Dolejší, který spolu s Kuncem bodově táhl svůj tým.

O poznání líp na tom byli starší žáci B…
Ti hráli rovněž v sobotu na domácí Slunetě, kde dokázali ze tří zápasů zaslouženě uhrát 7 bodů. První zápas je čekal s dojezdově nejbližším soupeřem, tedy s Lovosicemi. Ač domácí prohrávali už 0:2, tak Vojtěch Štěpán svým hattrickem otočil do 14. minuty vývoj utkání. Pak byli naši žáci o něco lepším týmem, utkání si pohlídali a brali tak tři body za vítězství 6:4.
O něco vyrovnanější utkání s Chomutovem sledovalo 46 diváků. Ti viděli neustálé přetahování o výsledek.  Ústečtí nejdříve dvakrát prohrávali, ale vývoj utkání dokázali znovu otočit. O tři body přišli v závěru utkání, kdy soupeř upravil na konečných 4:4. V posledním utkání spustili domácí žáci skutečný „brankostroj“. Od začátku utkání bylo vidět, kdo je na hřišti pánem a branky padaly v rychlém sledu.  Utkání skončilo pro hosty z Jirkova až hororově, když prohráli 15:0.

Úvodní duely sezony vynesly juniorům B bod…
První zápas sehrál tým Petra Kopty proti Dynamu Teplice a zápas se jim moc nevyvedl. Z počátku bylo vidět, že tým ještě není v zápasové formě a byly to většinou chyby domácích, které tvořily šance hostů. Po jedné z nich vedli tepličtí hráči v 17. minutě již 0:2. Domácím chyběl klid v rozehrávce i v zakončení. Pouze kosmetickou úpravu na výsledku utkání udělal Karel Riegert, který se prosadil za domácí až ve 39. minutě. V závěru utkání vstřelil branku ještě teplický Jan Kos a stanovil výsledek utkání na konečných 1:5.
Odpoledne hráli domácí s Českou Lípou, která stejně jako v minulé sezoně pomýšlí na nejvyšší patra tabulky. „Do druhého, odpoledního zápasu jsme vstupovali se stejnou taktikou, kterou jsme na rozdíl od prvního zápasu úspěšně plnili a soupeře, který byl kvalitnější než Teplice, jsme paradoxně zatlačili, ale stále je v naší hře spoustu mezer“, uvedl obránce Dobrovolný. Ústečtí sice opět prohrávali 0:1, utkání ale otočili po kuriózní brance Káchy a zásahu Martina Tůmy. Utkání bylo vyrovnané a domácím zase svitla bodová naděje, když vedení domácím vrátil Goltsch po přihrávce Dobrovolného. Do konce utkání padly ještě tři branky, bohužel pouze jedna do hostující branky a tak utkání skončilo smírně 4:4.
„V průběhu celého utkání jsme nebyli horší, celý tým skvěle bojoval a je to vidět na vývoji konečného výsledku. Po prvním zápase jsme museli změnit fungování jednotlivců na hřišti a šli jsme tvrdě za bodovým ziskem. Sice máme jen jeden, ale hra byla dobrá. Když budeme takhle pokračovat, dopadne to lépe než minulý rok“, dodal Dobrovolný.

Letošní ligové působení otevřeli také muži C…
Ti zahájili stejně jako junioři s Dynamem Teplice. A také oni prohráli, tentokrát v poměru 4:6. Utkání sice již ve 3. minutě otevřel brankou junior Martin Stejskal a Ústečtí byli aktivnější jak v útočné hře, tak ve střelbě. Soupeře přestříleli 20:32, ovšem k bodům jim to nepomohlo. Dvě branky za ústecké mužstvo vstřelil v utkání Marek Fryček.
Utkání s Roudnicí dopadlo mnohem lépe. Přetahování o vedení a výsledek trvalo prakticky až do konce utkání. O třech bodech pro Ústí rozhodl v závěru brankou na 5:4 a svou druhou v utkání Patrik Šredl. 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

  
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub