Dorostenky na úvod nezaváhaly. Muži se ve čtvrtek představí na půdě mistra z Chodova…


 
» Redakce (10.10.2017)

Ústí nad Labem - týmy našeho klubu již ve většině kategorií zahájily své ligové soutěže. Také naši nejmenší hráči z přípravky a elévů odehráli své první turnaje, kde ovšem body do tabulky ještě nesbírají. Svou soutěž rozehrály i dorostenky. Ty se pro první body v sezoně rozjely do nedalekého Mostu, kde si svěřenkyně Michala Wildhabera a Dana Pribana pořádně zastřílely. Muži A se ve čtvrtek poprvé představí pražskému obecenstvu, když změří síly s Chodovem, jehož barvy na pozici obránce hájí i náš odchovanec Martin Pražan.
Vydařená premiéra ve Velebudicích
Na konci minulé sezony se mladý tým dorostenek prodral do čela soutěže a dorostenky tak získaly regionální titul. O tom, že by si chtěly tento moment zopakovat, není sporu a první dvě utkání minimálně výsledkově ukázala, že na horní patra tabulky mohou pomýšlet znovu. Ústečanky totiž dvakrát přesvědčivě vyhrály a do našeho florbalového Ústí přivezly prvních šest bodů.

První utkání sehrály v neděli 8. října hodinu před polednem s Florbalem Chomutov. Dobrý vstup do utkání a pozorná obrana v průběhu všech třetin, to byl klíč k vítězství 6:0 a prvním třem bodům do ligové tabulky. Dorostenky si herní pohodu přenesly také do svého druhého utkání, ve kterém narazily na nováčka soutěže Tatran Mocné Tuleňky Podbořany. Slovy trenéra Tatranu udělily naše hráčky Tuleňkám lekci z florbalovosti a zvítězily rozdílem třídy 15:0. Dorostenky mohou být se svým úvodním vystoupením spokojené a soustředit se v klidu na přípravu k dalším zápasům.    

Muži se představí na horké půdě pražského Jižního Města
Ve čtvrtek čeká další tvrdá florbalová práce na naše muže A. Ti vyjedou na půdu současného mistra FAT PIPE FLORBAL CHODOV. V předsezónní přípravě muži podlehli obhájci titulu těsně 8:7, nyní je ovšem na programu souboj soupeřů z opačných konců tabulky a Chodov bude jasným favoritem. Chodov se navíc vrací z turnaje mistrů ve Finsku, odkud odjel jako třetí nejlepší tým florbalové Evropy. Chodovští mají v týmu několik českých reprezentantů a na naše muže tak čeká další opravdu tvrdý oříšek.

Jedním z hlavních cílů hráčů Florbalu Ústí je lepší zvládání hry v oslabení, v ideálním případě se do oslabení vůbec nedostat. V minulých zápasech nás nedisciplinovanost stála dobře rozehrané výsledky a v minulém kole ve Vítkovicích jsme dostali v početní nevýhodě hned pět branek. V tabulce máme na poslední pozici zatím jediný bod a před sebou dvě těžké váhy – již zmiňovaný Chodov a v neděli v Teplicích vyzveme technology z Mladé Boleslavi. Jak dopadne utkání s Chodovem, na to si budeme muset počkat do čtvrtka. Utkání v Praze začíná ve 20:00 a vy ho můžete sledovat třeba prostřednictvím online reportáže.
 

19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Březen 2018
123 Muži B: SC Sluneta
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Děkanka
Dorost: MSH Teplice
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
4 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
5678910 Muži A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Krupka
11 Muži A: SH Dukla Liberec
Junioři: SH SportPoint Brno
Junioři B: SC Sluneta
121314151617 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Čakovice
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Juniorky: Gym Jateční
18 Muži A: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Dorost: Karlovy Vary
Dorost B: SH Tanvald
Starší žákyně: SC Sluneta
1920 Muži A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
2122 Muži A: SC Sluneta
2324 Junioři B: SH SŠT Most Velebudice
Dorost: SC Sluneta
Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: SC Semily
25 Muži A: bude upřesněno
Junioři: MSH Teplice
Elévové: MSH Teplice
Přípravka: Gymnázium Jateční
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
2627 Junioři: Mladá Boleslav
28 Junioři: SC Sluneta
2930 Dorostenky: SH Kadaň
31 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Liberec
SC Sluneta
22.3.2018 20:00-22:00
 
VS
Liberec  -  FbÚ
bude upřesněno
25.3.2018 bude upřesněn

Další týmy
Starší žáci A
24.3.: Gym. Jateční
Starší žáci B
24.3.: SC Semily
Dorost
24.3.: SC Sluneta
Junioři B
24.3.: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka
25.3.: Gymnázium Jateční
Elévové
25.3.: MSH Teplice
Dorostenky
25.3.: SH SŠT Most Velebudice
Junioři
25.3.: MSH Teplice
15:15-17:15

Junioři
27.3.: Mladá Boleslav
19:30-21:30


  
Dnes má svátek Radek
Zítra má svátek Leona

Včera slavil(a) narozeniny
Peška Jan
Pošíval Josef
Za 3 dny slaví narozeniny
Kročáková Eliška
Rekas Jakub