Dorostenky na úvod nezaváhaly. Muži se ve čtvrtek představí na půdě mistra z Chodova…


 
» Redakce (10.10.2017)

Ústí nad Labem - týmy našeho klubu již ve většině kategorií zahájily své ligové soutěže. Také naši nejmenší hráči z přípravky a elévů odehráli své první turnaje, kde ovšem body do tabulky ještě nesbírají. Svou soutěž rozehrály i dorostenky. Ty se pro první body v sezoně rozjely do nedalekého Mostu, kde si svěřenkyně Michala Wildhabera a Dana Pribana pořádně zastřílely. Muži A se ve čtvrtek poprvé představí pražskému obecenstvu, když změří síly s Chodovem, jehož barvy na pozici obránce hájí i náš odchovanec Martin Pražan.
Vydařená premiéra ve Velebudicích
Na konci minulé sezony se mladý tým dorostenek prodral do čela soutěže a dorostenky tak získaly regionální titul. O tom, že by si chtěly tento moment zopakovat, není sporu a první dvě utkání minimálně výsledkově ukázala, že na horní patra tabulky mohou pomýšlet znovu. Ústečanky totiž dvakrát přesvědčivě vyhrály a do našeho florbalového Ústí přivezly prvních šest bodů.

První utkání sehrály v neděli 8. října hodinu před polednem s Florbalem Chomutov. Dobrý vstup do utkání a pozorná obrana v průběhu všech třetin, to byl klíč k vítězství 6:0 a prvním třem bodům do ligové tabulky. Dorostenky si herní pohodu přenesly také do svého druhého utkání, ve kterém narazily na nováčka soutěže Tatran Mocné Tuleňky Podbořany. Slovy trenéra Tatranu udělily naše hráčky Tuleňkám lekci z florbalovosti a zvítězily rozdílem třídy 15:0. Dorostenky mohou být se svým úvodním vystoupením spokojené a soustředit se v klidu na přípravu k dalším zápasům.    

Muži se představí na horké půdě pražského Jižního Města
Ve čtvrtek čeká další tvrdá florbalová práce na naše muže A. Ti vyjedou na půdu současného mistra FAT PIPE FLORBAL CHODOV. V předsezónní přípravě muži podlehli obhájci titulu těsně 8:7, nyní je ovšem na programu souboj soupeřů z opačných konců tabulky a Chodov bude jasným favoritem. Chodov se navíc vrací z turnaje mistrů ve Finsku, odkud odjel jako třetí nejlepší tým florbalové Evropy. Chodovští mají v týmu několik českých reprezentantů a na naše muže tak čeká další opravdu tvrdý oříšek.

Jedním z hlavních cílů hráčů Florbalu Ústí je lepší zvládání hry v oslabení, v ideálním případě se do oslabení vůbec nedostat. V minulých zápasech nás nedisciplinovanost stála dobře rozehrané výsledky a v minulém kole ve Vítkovicích jsme dostali v početní nevýhodě hned pět branek. V tabulce máme na poslední pozici zatím jediný bod a před sebou dvě těžké váhy – již zmiňovaný Chodov a v neděli v Teplicích vyzveme technology z Mladé Boleslavi. Jak dopadne utkání s Chodovem, na to si budeme muset počkat do čtvrtka. Utkání v Praze začíná ve 20:00 a vy ho můžete sledovat třeba prostřednictvím online reportáže.
 

4.1. Jmenné dresy
Jmenné dresy - objednávka...


 
««    »»
Leden 2018
12345 Elévové: Praha
6 Muži B: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Elévové: Praha
7 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Elévové: Praha
8910111213 Muži A: SC Sluneta
Veteráni: Unihoc Aréna Praha
Mladší žáci: SC Sluneta Ústí nad Labem
14 Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: MSH Chomutov
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
151617181920 Muži A: SH TJ Znojmo
Muži B: SH Nový Bor
Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: SH TJ Nový Bor
Mladší žáci: Gym. Jateční
Mladší žáci: SH ZŠ Smržovka
Přípravka: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Juniorky: SC Sluneta
Starší žákyně: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
21 Muži B: SC Železný Brod
Dorost B: SH Krupka
222324252627 Muži A: SC Sluneta
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Krupka
Starší žáci A: Gym. Jateční
Starší žáci B: Gym. Jateční,Chomutov,Teplice,Kadaň,Česká Lípa,Roudnice
Dorostenky: SH TJ Turnov
28 Junioři: SC Sluneta
Elévové: SH Chemik Lovosice
293031

 
Muži A
 
VS
Znojmo  -  FbÚ
SH TJ Znojmo
20.1.2018 18:00-21:00

Další týmy
Starší žáci A
20.1.: SH TJ Nový Bor
Mladší žáci
20.1.: Gym. Jateční
Mladší žáci
20.1.: SH ZŠ Smržovka
Juniorky
20.1.: SC Sluneta
Muži B
20.1.: SH Nový Bor
16:45-18:45

Přípravka
20.1.: Sportovní hala - VOŠ a SŠ Štětí
Muži C
20.1.: SH Kadaň
Starší žákyně
20.1.: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Muži B
21.1.: SC Železný Brod
17:00-20:00

Dorost B
21.1.: SH Krupka

  
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 3 dny slaví narozeniny
Zahálka Jan