Dorostenky na úvod nezaváhaly. Muži se ve čtvrtek představí na půdě mistra z Chodova…


 
» Redakce (10.10.2017)

Ústí nad Labem - týmy našeho klubu již ve většině kategorií zahájily své ligové soutěže. Také naši nejmenší hráči z přípravky a elévů odehráli své první turnaje, kde ovšem body do tabulky ještě nesbírají. Svou soutěž rozehrály i dorostenky. Ty se pro první body v sezoně rozjely do nedalekého Mostu, kde si svěřenkyně Michala Wildhabera a Dana Pribana pořádně zastřílely. Muži A se ve čtvrtek poprvé představí pražskému obecenstvu, když změří síly s Chodovem, jehož barvy na pozici obránce hájí i náš odchovanec Martin Pražan.
Vydařená premiéra ve Velebudicích
Na konci minulé sezony se mladý tým dorostenek prodral do čela soutěže a dorostenky tak získaly regionální titul. O tom, že by si chtěly tento moment zopakovat, není sporu a první dvě utkání minimálně výsledkově ukázala, že na horní patra tabulky mohou pomýšlet znovu. Ústečanky totiž dvakrát přesvědčivě vyhrály a do našeho florbalového Ústí přivezly prvních šest bodů.

První utkání sehrály v neděli 8. října hodinu před polednem s Florbalem Chomutov. Dobrý vstup do utkání a pozorná obrana v průběhu všech třetin, to byl klíč k vítězství 6:0 a prvním třem bodům do ligové tabulky. Dorostenky si herní pohodu přenesly také do svého druhého utkání, ve kterém narazily na nováčka soutěže Tatran Mocné Tuleňky Podbořany. Slovy trenéra Tatranu udělily naše hráčky Tuleňkám lekci z florbalovosti a zvítězily rozdílem třídy 15:0. Dorostenky mohou být se svým úvodním vystoupením spokojené a soustředit se v klidu na přípravu k dalším zápasům.    

Muži se představí na horké půdě pražského Jižního Města
Ve čtvrtek čeká další tvrdá florbalová práce na naše muže A. Ti vyjedou na půdu současného mistra FAT PIPE FLORBAL CHODOV. V předsezónní přípravě muži podlehli obhájci titulu těsně 8:7, nyní je ovšem na programu souboj soupeřů z opačných konců tabulky a Chodov bude jasným favoritem. Chodov se navíc vrací z turnaje mistrů ve Finsku, odkud odjel jako třetí nejlepší tým florbalové Evropy. Chodovští mají v týmu několik českých reprezentantů a na naše muže tak čeká další opravdu tvrdý oříšek.

Jedním z hlavních cílů hráčů Florbalu Ústí je lepší zvládání hry v oslabení, v ideálním případě se do oslabení vůbec nedostat. V minulých zápasech nás nedisciplinovanost stála dobře rozehrané výsledky a v minulém kole ve Vítkovicích jsme dostali v početní nevýhodě hned pět branek. V tabulce máme na poslední pozici zatím jediný bod a před sebou dvě těžké váhy – již zmiňovaný Chodov a v neděli v Teplicích vyzveme technology z Mladé Boleslavi. Jak dopadne utkání s Chodovem, na to si budeme muset počkat do čtvrtka. Utkání v Praze začíná ve 20:00 a vy ho můžete sledovat třeba prostřednictvím online reportáže.
 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

  
Dnes má svátek Nina
Zítra má svátek Beáta

Včera slavil(a) narozeniny
Štěpánek Jan st.
Dnes slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Zítra slaví narozeniny
Koník Jakub