Florbal Ústí porazil v prvním utkání play-down itelligence Bulldogs Brno 3:1


 
» Redakce (1.4.2018)
Foto: Pavel Klepetko

Již v pátek odpoledne vyrazilo mužské áčko Florbalu Ústí na dlouhou cestu do Brna, kde je v sobotu na hale SH Vodova čekalo druhé kolo play-down, konkrétně série proti Bulldogs Brno. První utkání hráči pod vedením Marka Vojty zvládli a zvítězili 3:1. V sérii se tak ujímají vedení 1-0.
itelligence Bulldogs Brno - Florbal Ústí 1:3
Branky: 48. Grlický - 6. Kühnel, 12. Vavruška, 26. Kopecký

Oba týmy měly krátký čas na to se vzpamatovat z těsných proher v sedmých zápasech prvních kol play-down. Zezačátku se zdálo mnohem lépe psychicky připravené Ústí, které si vzalo vedení na svoji stranu již v šesté minutě, kdy Radim Kühnel zavěsil z basketbalové trojky pod víko. Pět minut na to vybojoval míček junior Václav Vavruška a důrazem na středu hřiště ho dostal až do brněnské sítě. Po zbytek třetiny si Ústí svůj náskok pohlídalo a do šaten se tak šlo za velmi přívětivého stavu vzhledem k Ústeckým.

Ve druhé třetině stačil skórovat ústecký sniper Viktor Kopecký. Při skóre 3:0 se Ústí začalo uspokojovat s výsledkem, a tak se otevřely dveře ofenzivě Brna. Moravané Florbal Ústí jednoznačně přestřelovali a na Fibigerovu bránu začal doléhat tlak.

V poslední třetině se Ústí kompletně začalo stahovat na svoji polovinu a Brno čím dál tím více tlačilo. V polovině třetiny Brno vstřelilo kontaktní branku a ústeckým florbalistům přetekl po zádech pot. Naštěstí hostující defenziva zůstala již neprostřelena a Ústí si tak do druhého dne stráveného na jihu Čech bere výhodu v podobě venkovní výhry. „Jsme vděčni za vybojovanou výhru. Zítra se musíme daleko lépe připravit, abychom dokázali hrát naší hru po celé utkání. Děkuji soupeři za utkání“ okomentoval utkání trenér Marek Vojta.

Druhé utkání se odehraje v neděli 1. dubna opět na hale SH Vodova. Zápas lze samozřejmě sledovat online.

Autor: Pavel Klepetko 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červenec 2018
1
2345678
9 Muži A: SH Česká Lípa
1011 Junioři: Praha
12 Junioři: Praha
13 Junioři: Praha
14 Junioři: Praha
15 Junioři: Praha
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  FbŠ Bohemians
Praha
23.7.2018

Další týmy
Není žádný nejbližší zápas

  
Dnes má svátek Drahomíra
Zítra má svátek Čeněk

Zítra slaví narozeniny
Schánělec Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Macek Matěj
Priban David