To, co kluci dokázali, je až neuvěřitelné, říká k rekonvalescenci hráčů Marek Mandelbaum
Muži A, Junioři - 17.4.2019
Autor: Redakce

Marek Mandelbaum se již několik měsíců stará o naše zraněné hráče a snaží se je dostat zpět do florbalového světa na palubovkách. V předešlém díle jsme vám poskytli rozhovory se samotnými hráči. Nyní přichází krátké povídání s Markem Mandelbaumem.
» Otevřít článek
Jedním z cílů byl herní růst hráčů v KB lize, což se povedlo, přemítá Lukáš Pekárek
Junioři - 10.4.2019

Lukáš Pekárek letos ve spolupráci s Lukášem Täuberem a Markem Vojtou trénoval poprvé juniory v nejvyšší juniorské soutěži KB lize. Hráči nakonec skončili ve čtvrtfinále playoffs-B, tedy části soutěže o možnost skončit na třetím místě. Přečtěte si souhrn od Lukáše Pekárka.
Junioři ztratili vedení v sérii a po prohře s Ostravou jim končí sezona
Junioři - 28.3.2019

Ústečtí hráči odehráli Čtvrtfinále playoffs-B s moravským týmem, FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA. Ústí si v sobotu udrželo výhodu domácího prostředí a po výhře 6:5 se mohli připravovat na nedělní zápas. V neděli ale po nevydařené první třetině prohráli 7:2, novinkou této sezóny je Tie-break, kde týmy za stavu série 1-1 odehrají jednu extra třetinu místo třetího zápasu, ten zvládla lépe Ostrava a postupuje do semifinále.
Junioři zvládli sérii s Hradcem Králové a postupují do dalšího kola playoffs-B
Junioři - 20.3.2019

V pátek a sobotu odehráli ústečtí junioři další kolo playoffs, ve kterém se střetli s týmem z východních Čech, s Hradcem Králové. Páteční zápas zvládli hráči, i přes krušnou první třetinu, 6:4. Sobotní utkání bylo opět těsné a skončilo 6:5 pro ústecké svěřence.
Junioři podlehli Liberci 0-2 na zápasy a sestupují do vyřazovací části „B“
Junioři - 14.3.2019

9.3. v Liberci a 10.3. na domácí palubovce odehráli naši junioři dva zápasy s FBC Liberec, ani jeden však nedokázali vyhrát, a proto jejich cesta v A-playoffs končí. Nutno podotknou, žę oba zápasy odehráli ve značně oslabené sestavě, kdy nedělní zápas museli odehrát v jedenácti hráčích. Sezóna pro ně ale zdaleka nekončí.
Junioři porazili Náchod 6:4 a 13:6 a postupují do dalšího kola playoffs KB ligy
Junioři - 5.3.2019

Junioři sehráli o víkendu dva zápasy s Florbal Primátor Náchod, ti skončili v základní části skupiny B na posledním místě, zatímco naši junioři skončili ve skupině A na deváté pozici. Série tedy měla již od počátku daného favorita. V sobotu se hráči představili před domácím publikem, v neděli sehráli zápas od 17 hodin v Náchodě.
Junioři po přestřelce podlehli Brnu 7:10. V neděli si spravili chuť vítězstvím 8:5 proti Tatranu
Junioři - 20.2.2019

Ústecký juniorský tým se vydal na cestu 16.2. 2019. Cestoval až˛na druhou stranu republiky do Brna, kde se střetnul s FBŠ Hummel Hattrick Brno. Hráči odjeli ve slabém počtu deseti hráčů do pole kvůli důležitému utkání mužů s Black Angels a zápasům dorostenců, kteří si potřebovali ujistit pozici v tabulce kvůli dorosteneckému MČR. Zápas po přestřelce prohráli 7:10. V neděli vyjeli junioři do Prahy na zápas proti PSN Tatran Střešovice, který díky dobré třetí třetině ovládli 8:5.
Ze Sportovce Ústecka 2018 získal Florbal Ústí několik ocenění
Muži A, Junioři, Dorost, Novinky - 14.2.2019

Florbal Ústí na vyhlašování Sportovce Ústecka za rok 2018 obdržel hned několik ocenění. V kategorii kolektivu mládeže obsadili naši dorostenci rovnou první místo! V jednotlivcích pak úspěch zaznamenali Dominik Beneš s jeho třetím místem v mládeži a Jakub Kolstrunk s devátým místem v konkurenci dospělých.
Junioři mají z víkendu ze zápasů proti Vítkovicím a Ostravě tři body
Junioři - 30.1.2019

Poslední víkend sehráli naši junioři dvojzápas s týmy z druhé strany republiky. Sobotní klání se netradičně odehrávalo na hale v Teplicích, to ale domácí nevyvedlo z míry a proti silným Vítkovicím si připsali tři body za výhru 8:4. V neděli se junioři již tradičně na Slunetě utkali s Ostravou, domácí však byli v okleštěné sestavě a prohráli 1:6.
Junioři si připisují důležitou výhru v KB lize juniorů proti lídrovi skupiny Black Angels!
Junioři - 11.10.2018

V sobotu se na Slunetě odehrálo pro domácí Ústí velice důležité utkání. Do Ústí přijel tým Black Angels, který doposud pouze jednou ve skupině zaváhal a to proti Liberci v samostatných nájezdech. V ten samý den se zároveň odložilo utkání ústeckého áčka. Ústečtí junioři se tu tedy sešli téměř všichni a vytvořili týmu z okraje Prahy těžkého soupeře.