Jdi na stranu:

Muži bodovali potřetí za sebou. Mají bod po prohře v prodloužení se Spartou 4:5
Muži A - 20.2.2018
Autor: Redakce

Sparta Praha si z utkání odvezla pouze dva body, které jí nemusí stačit na čtvrté místo po základní části. Ještě třicet vteřin před koncem zápasu ale nemusela mít ani jeden. Ústečtí florbalisté otočili zápas ve třetí třetině na svou stranu a dlouho vedli 4:3, po trestném střílení ale soupeř vyrovnal a v přesilové hře v prodloužení rozhodl ve svůj prospěch.
» Otevřít článek
Florbal Ústí vyzve v předposledním domácím utkání Spartu Praha
Muži A - 16.2.2018

Konec základní části se kvapem blíží a v rámci 24. kola Tipsport Superligy přijede v neděli ikona hlavního města Sparta Praha, nikoliv ale fotbalová či hokejová, nýbrž ta florbalová, které se v letošním ročníku zatím daří a drží se na páté příčce se ztrátou pouhého bodu na čtvrté Otrokovice. Ústecký celek je v soutěži poslední, ale v minulém utkání porazil Bulldogs Brno a bude tak chtít znovu navázat na týmový výkon na domácím hřišti.
Ústečtí hráči zažili jeden trénink s reprezentačním trenérem Petri Kettunenem
Muži A, Junioři - 15.2.2018

14. února přijel do Ústí reprezentační trenér Petri Kettunen. Byla to pro něj poslední zastávka na cestách po superligových týmech. Během tříhodinové návštěvy se od nás dozvěděl, jak funguje náš klub nejen po sportovní stránce a nám naopak odprezentoval misi v Praze a vedl jeden trénink.
Ústí zlomilo sérii proher a porazilo Bulldogs Brno 7:4
Muži A - 12.2.2018

V rámci 23. kola Tipsport Superligy přivítali na domácí palubovce svěřenci Marka Vojty hráče Bulldogs Brno. I přes to, že se obě mužstva nachází na posledních dvou místech tabulky, 275 diváků na Slunetě mohlo sledovat tvrdou bitvu. Takticky svázané, ale pohledné utkání nakonec ovládli Severočeši, kteří potěšili své fanoušky výhrou 7:4 před boji v play-down, kterému se už bohužel nevyhnou.
Ústí se v neděli střetne na domácí palubovce s Bulldogs Brno
Muži A - 10.2.2018

V neděli 11. února odehrají ústečtí florbalisté 23. kolo nejvyšší mužské soutěže Tipsport Superliga proti předposlednímu týmu Bulldogs Brno. Jihomoravanům se příliš nedaří a po předsezónním cíli dostat se do čtvrtfinále nyní bojují o místa, ve kterých by se vyhnuli play-down. Pro Florbal Ústí je již jisté, že bude hrát boje o udržení. Zápas startuje od 16 hodin na Slunetě.
Muži mají z utkání proti Otrokovicím bod! Zápas rozhodla nájezdová loterie
Muži A - 29.1.2018

Domácí prostředí Ústí svědčí a nenechalo se ovlivnit ani televizními kamerami a změnami, které musely být provedeny. Otrokovice nepotvrdily roli favorita a utkání musely rozhodnout až samostatné nájezdy. V nich byl jediným úspěšným střelcem otrokovický Matěj Kostka a připsal tak svému mužstvu bod na víc.
Manko z druhé třetiny už muži nesmazali. Proti Znojmu prohráli 4:10
Muži A - 22.1.2018

Ústečtí florbalisté na půdě Znojma padli 4:10, rozhodla především druhá dvacetiminutovka, ve které inkasovali šest branek. Tak velké manko se už nepodařilo Florbalu Ústí zvrátit a znojemští florbalisté se další výhrou přiblížili k záchraně před boji o udržení. Ústečtí hráči mají již pouze teoretickou šanci záchrany před play-down.
ROZHOVOR: Vše teď směřujeme k tomu, abychom se zachránili v play-down, konstatuje Viktor Kopecký
Muži A - 20.1.2018

Ústečtí florbalisté se musí začít připravovat na play-down. Mají již pouze teoretickou šanci na záchranu před bojem o záchranu. Florbal Ústí tak čeká ještě dlouhá sezona. K rozhovoru jsme si přizvali Viktora Kopeckého, dlouholetého hráče v bílo-červeném dresu a snipera.
PREVIEW: Florbal Ústí se v sobotu střetně se Znojmem
Muži A - 19.1.2018

Tipsport Superliga bude pokračovat 21. kolem. Ústečtí hráči vyrazí v poledne do Jihomoravského kraje, kde odehrají od 18 hodin klání proti domácímu Znojmu. Soupeře dokázal Florbal Ústí v prvním vzájemném střetnutí porazit v prodloužení 4:3. Jak dopadne odveta? Sledujte živé vysílání na TVCOMu nebo textový online.
ROZHOVOR: Nechceme pouštět Znojmo do brejků, říká obránce Radim Kühnel
Muži A - 18.1.2018

V sobotu čeká ústecké florbalisty pod vedením Marka Vojty a Petra Kopty další superligové klání. Po domácím trojboji proti silným soupeřům odjedou na horkou půdu Znojma. S Jihomoravany se Ústí střetlo na konci října a na palubovce Slunety zvítězilo v prodloužení 4:3. S přípravou na nadcházející zápasy jsme si popovídali s Radimem Kühnelem, který byl podruhé za sebou vyhlášen nejlepším hráčem utkání.