Hráčské kategorie
» 2017-2018 «

Muži: ročník 1998 a starší
týmy:
Muži A - 1. liga mužů
Muži B - Divize - skupina A
Muži C - Ústecká liga

Veteráni: ročník 1983 a starší
týmy:
Veteráni - Liga veteránů - možnost postupu na MČR

Junioři: ročník 1999 - 2000
týmy:
Junioři - KB liga juniorů
Junioři B - 2. liga juniorů - skupina 2

Dorost: ročník 2001 - 2002
týmy:
Dorost - 1. liga dorostenců - skupina A - možnost postupu na MČR
Dorost B - 2. liga dorostenců - skupina 2

Starší žáci: ročník 2003 - 2004
týmy:
Starší žáci - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR
(systém výkonnostních košů)
Starší žáci B - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(systém výkonnostních košů)

Mladší žáci: ročník 2005 - 2006
týmy:
Mladší žáci - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)
Mladší žáci - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
(5+1 systém výkonnostních košů)

Elévové:: ročník 2007 - 2008
týmy:
Elévové - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Elévové - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Přípravka: ročník 2009 - 2012
týmy:
Přípravka - Red - Ústecko Liberecká liga - skupina 2
Přípravka - White - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Juniorky: ročník 1999 - 2000
týmy:
Dorostenky - Ústecko Liberecká liga - skupina 2

Dorostenky: ročník 2001 - 2002
týmy:
Dorostenky - Ústecko Liberecká liga - skupina 2 - možnost postupu na MČR

Žákyně: ročník 2003 - 2004
týmy:
Starší žákyně - Ústecko Liberecká liga - skupina 2


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Oto
Zítra má svátek Jaroslav

Včera slavil(a) narozeniny
Klepetko Pavel
Dnes slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Prokop Marek
Za 3 dny slaví narozeniny
Pokorný Vojtěch