Nábory
 Přijď a hraj s námi florbal! Pořádáme celoroční nábor, pokud jsi kluk nebo holka ve věku 6 až 15 let, tak hledáme právě tebe.

V současnosti jsme největším florbalovým klubem v Ústeckém kraji, přesto hledáme nové hráče a hráčky, kteří by chtěli zkusit jeden z nejprogresivnějších sportů v Česku!


Hraj s námi! Tvůj klub na tebe čeká! Ozvi se našemu šéftrenéru Marku Vojtovi, který ti řekne vše důležité a domluví se s tebou na prvním tréninku. A pokud jsi holka a chceš to zkusit v našem rozvíjejícím se týmu, dej vědět Danu Pribanovi.

Marek VOJTA marek.vojta@florbalusti.cz | 728 111 993
Daniel PRIBAN daniel.priban@florbalusti.cz | 777 113 687
 


S námi se budeš bavit florbalem natolik, že se brzo stane tvojí vášní. Ale neboj, nezblázníš se z toho. Jen se ti o něm bude párkrát zdát, ale hlavně – budeš se těšit na tréninky i turnaje a nebudeš chtít, aby skončily. To ti slibujeme! 


V klubu vytváříme společně pozitivní prostředí. Každý na tom máme svůj podíl. Respektujeme se navzájem, podporujeme se a tvoříme kulturu nejen týmu ale celého klubu. U nás se budeš cítit jako doma, tvoji spoluhráči budou pro tebe rodinou a velkou oporou v tvé cestě. 


Nebude z tebe namyšlenec. Neboj. Ani stroj. V našem klubu se z tebe stane zdravě sebevědomý člověk, který se nebojí projevit jak na hřišti, tak i mimo něj. Postupem let se naučíš ovládat svoje emoce a pocity. To ti pomůže k zdokonalování se ve florbalu. 


Stále nevíš, jestli u nás být? Nemusíš se ničeho bát. Přijď na některý z našich tréninků a sám zjistíš jestli je to to pravé ořechové. Pomůžeme ti, všechno ti vysvětlíme a podle tvých výsledků a věku tě zařadíme do správné kategorie. Ti nejmladší u nás hrají v přípravce. Starší pak hrají například v mladších žácích.


ČASTÉ DOTAZY
Co potřebuji na můj první trénink?
Nějaké trenýrky, tričko a sportovní obuv. Florbalku ti zapůjčíme a zjistíme na jakou stranu ji budeš držet. Podle toho si pak budeš moct koupit vhodnou florbalovou hůl.

Kolik stojí členské příspěvky ve Florbalu Ústí?

Pro všechny kategorie mimo muže a juniory jsou členské příspěvky placeny půlročně a jsou ve výši 3 000,- Kč. Za jednu sezonu tak zaplatíš 6 000,- Kč.

Jaké vybavení a oblečení potřebuji?
Určitě potřebuješ florbalovou hůl. S jejím výběrem ti pomůžeme a doporučíme ti tu nejvhodnější. Na tréninky sportovní oblečení a sálovou obuv. A vzhledem k tomu, že za nás budeš hrát a budeš jezdit na turnaje, potřebuješ i náš dres.

Kde a kdy se konají tréninky?
Rozpis tréninků najdeš na našem webu. Běžně mají naše kategorie tréninky třikrát týdně. Konají se ve sportovních halách. Dvě na Klíši - Sluneta a Jatečka. Další dvě potom na Stříbrníkách.


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Červenec 2018
1
2345678
9 Muži A: SH Česká Lípa
1011 Junioři: Praha
12 Junioři: Praha
13 Junioři: Praha
14 Junioři: Praha
15 Junioři: Praha
16171819202122
23242526272829
3031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  FbŠ Bohemians
Praha
23.7.2018

Další týmy
Mladší žáci
21.7.: Česká Lípa
10:00-16:00


  
Dnes má svátek Drahomíra
Zítra má svátek Čeněk

Zítra slaví narozeniny
Schánělec Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Macek Matěj
Priban David