Kde nás najdete


Sportcentrum SLUNETA

Zvětšit mapu
Jateční 1026/18
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 725 120 120
Email: info(zavinac)sportcentrumsluneta.cz
WWW: http://www.sportcentrumsluneta.cz
Spojení MHD: zastávka 'Klíše Lázně', linky 7, 9, 17, 18, 23, 27, 52, 58, 59, 101
Tréninky


Gymnázium JATEČNÍ

Zvětšit mapu
Jateční 22, Klíše
400 01 Ústí nad Labem
WWW: http://www.gymjat.cz/
Spojení MHD: zastávka 'Klíše Lázně', linky 7, 9, 17, 18, 23, 27, 52, 58, 59, 101
Tréninky


SOŠ Stříbrníky

Zvětšit mapu
Výstupní 3219/2, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem
Spojení MHD: zastávka 'Stříbrníky', linky 5, 53, 54
Tréninky


ZŠ Stříbrnická

Zvětšit mapu
Stříbrnická 3031/4
400 11 Ústí nad Labem
Tel.: 472 772 622
Email: sekretariat(zavinac)zsstribrnicka.cz
WWW: http://www.zsstribrnicka.cz/
Tréninky


SH Krupka

Zvětšit mapu
U stadionu 626
417 41 Krupka
Tel.: +420 417 852 092
Mobil: +420 606 702 217
Email: info(zavinac)sportkrupka.cz
WWW: http://www.sportkrupka.cz
Spojení MHD: zastávka 'sídliště, Krupka', linka 1 (z Ústí n. L.)


Hala UJEP

Zvětšit mapu
České mládeže 360/8
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 283 111
WWW: http://pfhala.ujep.cz
Spojení MHD: zastávka 'Bezručova', linky 7, 11, 23, 52, 58, 59, 101



 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Oto
Zítra má svátek Jaroslav

Včera slavil(a) narozeniny
Klepetko Pavel
Dnes slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Prokop Marek
Za 3 dny slaví narozeniny
Pokorný Vojtěch