Kde nás najdete


Sportcentrum SLUNETA

Zvětšit mapu
Jateční 1026/18
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 725 120 120
Email: info(zavinac)sportcentrumsluneta.cz
WWW: http://www.sportcentrumsluneta.cz
Spojení MHD: zastávka 'Klíše Lázně', linky 7, 9, 17, 18, 23, 27, 52, 58, 59, 101
Tréninky


Gymnázium JATEČNÍ

Zvětšit mapu
Jateční 22, Klíše
400 01 Ústí nad Labem
WWW: http://www.gymjat.cz/
Spojení MHD: zastávka 'Klíše Lázně', linky 7, 9, 17, 18, 23, 27, 52, 58, 59, 101
Tréninky


SOŠ Stříbrníky

Zvětšit mapu
Výstupní 3219/2, Severní Terasa
400 11 Ústí nad Labem
Spojení MHD: zastávka 'Stříbrníky', linky 5, 53, 54
Tréninky


ZŠ Stříbrnická

Zvětšit mapu
Stříbrnická 3031/4
400 11 Ústí nad Labem
Tel.: 472 772 622
Email: sekretariat(zavinac)zsstribrnicka.cz
WWW: http://www.zsstribrnicka.cz/
Tréninky


SH Krupka

Zvětšit mapu
U stadionu 626
417 41 Krupka
Tel.: +420 417 852 092
Mobil: +420 606 702 217
Email: info(zavinac)sportkrupka.cz
WWW: http://www.sportkrupka.cz
Spojení MHD: zastávka 'sídliště, Krupka', linka 1 (z Ústí n. L.)


Hala UJEP

Zvětšit mapu
České mládeže 360/8
400 01 Ústí nad Labem
Tel.: +420 475 283 111
WWW: http://pfhala.ujep.cz
Spojení MHD: zastávka 'Bezručova', linky 7, 11, 23, 52, 58, 59, 101



 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
09:00-13:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Leopold
Zítra má svátek Otmar

Zítra slaví narozeniny
Mrázová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr