Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Junioři - 19. kolo - FBC Liberec (MSH Teplice)

VS
Datum: 24.2.2018
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři: FBC Liberec


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 8. kolo - FbÚ white - Liberec

VS
Datum: 24.2.2018
Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Sraz: 8:10 u zimního stadionu
Čas odjezdu: 8:15
Příjezd: cca 17:15
Doprava: vlastní auta
Soupeři: FBC Liberec Black, FBC Česká Lípa blue, FBC Liberec grey, Florbal Chomutov


Poznámka:
Nominace:
Landa, Dunaj,
Huber, Chroustovský, Jankovský, Kastl, Král,
Malý, Pokorný, Pošíval, Vlach, Vondra,
Vondruška, Vrzala J., Vrzala V., Weber, Werner,


Hlášenka
Muži C - 8. kolo - SH Neratovice

VS
Datum: 25.2.2018
Místo konání: SH Neratovice
Soupeři: Florbal Chomutov B, FbK PRTY


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 20. kolo - Tatran Střešovice (SC Sluneta)

VS
Datum: 25.2.2018 (12:00-15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Tatran Střešovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 8. kolo - FbÚ red - Smržovka

VS
Datum: 25.2.2018
Místo konání: SH ZŠ Smržovka
Sraz: 6:50 u zimního stadionu
Čas odjezdu: 7:00
Příjezd: cca 15:10
Doprava: vlastní auta
Soupeři: FLORBAL JABLONEC, FLORBAL JABLONEC B, FBC Lomnice n.P.


Poznámka:
Nominace:
Dobosz, Sklenář
Černovský, Černý, Černý, Jirsák, Hubka,
Kábele, Kasper, Krupica, Ottel, Porč,
Popelka, Priban, Sturm, Šafařík, Zahradník


Hlášenka
Muži A - 25. kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA (TV utkání)

VS
Datum: 27.2.2018 (16:50 - 20:00)
Místo konání: Ostrava
Soupeři: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA


Poznámka:
!!! POZOR: Změna termínu, jedná se o TV utkání !!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 21. kolo - Florbal Sokolov (SC Sluneta)

VS
Datum: 3.3.2018 (20:00-23:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbal Sokolov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 9. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav

VS
Datum: 3.3.2018
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři: SK Florbal Benešov, Litolica Lisboa 99


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 18. kolo - MSH Teplice

VS
Datum: 3.3.2018
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň, FBC Liberec


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 7. kolo - SH ZŠ Dobiášova Liberec

VS
Datum: 3.3.2018
Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Soupeři: Florbal Chomutov, FBC Liberec


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 26. kolo - FbŠ Bohemians (SC Sluneta)

VS
Datum: 4.3.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FbŠ Bohemians


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 22. kolo - Florbalová škola Plzeň A (SC Sluneta)

VS
Datum: 4.3.2018 (12:00-15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbalová škola Plzeň


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 10. kolo - košový systém

Datum: 10.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční,Turnov,Teplice,Česká Lípa,Semily,Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 10. kolo - košový systém

Datum: 10.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční,Turnov,Teplice,Česká Lípa,Semily,Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 18. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 10.3.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: FBK Wings Most, FBC DDM Kadaň


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 8. kolo - Sluneta

VS
Datum: 11.3.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: SK Bivoj Litvínov, DDM Dynamo Teplice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 9. kolo - SH Chemik Lovosice

VS
Datum: 17.3.2018
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři: FBC DDM Kadaň C, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 9. kolo - FbÚ red - košový systém

Datum: 17.3.2018
Místo konání: Česká Lípa,Liberec,Gym. Jateční,Lomnice,Louny
Soupeři:


Mladší žáci - 9. kolo - FbÚ white - Gym. Jateční

Datum: 17.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Přípravka - 9. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 17.3.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV White, FBC Liberec Black, FBC Česká Lípa white, 1. FBC DDM Děčín IV Blue, FBC Liberec grey, FBC Šluknovsko Česká Lípa


Juniorky - 8. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 17.3.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Šluknovsko Česká Lípa, FBC Liberec


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 19. kolo - Karlovy Vary

VS
Datum: 18.3.2018
Místo konání: Karlovy Vary
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV, FB Hurrican Karlovy Vary


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 18. kolo - SH Tanvald

VS
Datum: 18.3.2018
Místo konání: SH Tanvald
Soupeři: SCC Semily, FLORBAL JABLONEC


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 7. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 18.3.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBK Wings Most, SK Bivojky Litvínov


Dorost - 22. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 24.3.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Floorball Club Plzeň, SK Bivoj Litvínov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 11. kolo - Gym. Jateční

Datum: 24.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 11. kolo - košový systém

Datum: 24.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční,Turnov,Teplice,Česká Lípa,Semily,Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 9. kolo - košový systém

Datum: 25.3.2018
Místo konání: Nový Bor, Velebudice, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 9. kolo - MSH Teplice

VS
Datum: 25.3.2018
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři: DDM Dynamo Teplice, ASK Lovosice - LFP BLACK, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


Dorostenky - 20. kolo - SH SŠT Most Velebudice

VS
Datum: 25.3.2018
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři: Florbal Teplice, TJ Turnov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Únor 2018
123 Mladší žáci: SC Sluneta
4 Muži B: SC Sluneta
Muži C: MSH Teplice
Dorost B: SC Semily
Mladší žáci: MSC Česká Lípa
Přípravka: SH Meziboří
5678910 Veteráni: SC Sluneta
Junioři: Brno
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: MSH Chomutov
11 Muži A: SC Sluneta
Junioři: Ostrava
121314151617 Muži B: HK Rokycany
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: SC Sluneta
Dorostenky: SH Kadaň
18 Muži A: SC Sluneta
Muži B: Plzeň
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
192021222324 Junioři: MSH Teplice
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
25 Muži C: SH Neratovice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH ZŠ Smržovka
2627 Muži A: Ostrava
28

 
Muži A
 
VS
FBC Ostrava  -  FbÚ
Ostrava
27.2.2018 16:50 - 20:00

Další týmy
Mladší žáci
24.2.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Junioři
24.2.: MSH Teplice
Mladší žáci
25.2.: SH ZŠ Smržovka
Muži C
25.2.: SH Neratovice
Junioři
25.2.: SC Sluneta
12:00-15:00


 



 
Dnes má svátek Petr
Zítra má svátek Svatopluk

Včera slavil(a) narozeniny
Sláma Jan
Dnes slaví narozeniny
Behenský Lukáš
Nepraš Matěj
Za 2 dny slaví narozeniny
France Lukáš
Kopta Petr
Krbec Mikuláš
Štorek Vladimír ml.
Za 3 dny slaví narozeniny
Berounský Lukáš
Vojta Marek