Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži C - 4. kolo - SH Kadaň

Datum: 18.11.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 5. kolo - koše - FbÚ - Liberec

Datum: 18.11.2018 (09:00 - 15:00)
Místo konání: Dobiášova
Soupeři:


Poznámka:
POZOR: Turnaj je v neděli 18.11


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 4. kolo - SH TJ Turnov

Datum: 18.11.2018
Místo konání: SH TJ Turnov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 14. kolo - FB Hurrican Karlovy Vary

VS
Datum: 23.11.2018 (20:00 - 22:30)
Místo konání: HMS Karlovy Vary
Soupeři: FB Hurrican Karlovy Vary


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 10. kolo - SK Jiskra Domažlice (SLUNETA)

Datum: 24.11.2018 (17:30 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 4. kolo - MSH Mladá Boleslav

Datum: 24.11.2018
Místo konání: MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 5 .kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Datum: 24.11.2018 (18:00 - 20:00)
Místo konání: SH Sareza Ostrava
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 5. kolo - SH Kadaň

Datum: 24.11.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 5. kolo - FbÚ white - Jatečka

Datum: 24.11.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 5. kolo - koše - FbÚ red

Datum: 24.11.2018 (09:00 - 13:00)
Místo konání: SH Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 4. kolo - SH Kadaň

Datum: 24.11.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Juniorky - 15. kolo - IBK Hradec Králové (SLUNETA)

Datum: 24.11.2018 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 15. kolo - 1. MVIL Ostrava WOOW (SLUNETA)

VS
Datum: 25.11.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: 1. MVIL Ostrava


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 11. kolo - Florbalová škola Plzeň A (SH Krupka)

Datum: 25.11.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6 .kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Datum: 25.11.2018 (15:00 - 17:00)
Místo konání: ČPP Aréna Ostrava
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Ženy - 5. kolo - SH ZŠ Smržovka

Datum: 25.11.2018
Místo konání: SH ZŠ Smržovka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 16. kolo - FBŠ Jihlava (SLUNETA)

Datum: 25.11.2018 (13:00 - 16:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 5. kolo - SH Česká Lípa

Datum: 25.11.2018
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 12. kolo - FBC Liberec B

Datum: 15.12.2018 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7 .kolo - FBŠ Hummel Hattrick Brno (SLUNETA)

Datum: 15.12.2018 (19:00 - 21:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 12. kolo - SLUNETA

Datum: 15.12.2018
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 6. kolo - koše - FbÚ

Datum: 15.12.2018 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Teplice, Podbořany, Litvínov (16.12), Přívozní Lovosice, Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 6. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 15.12.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Teplice, Podbořany, Litvínov (16.12), Přívozní Lovosice, Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 17. kolo - PSN Tatran Střešovice

Datum: 15.12.2018 (16:00 - 18:00)
Místo konání: STODOLA Aréna Střešovice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 16. kolo - Kanonýři Kladno

VS
Datum: 16.12.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH BIOS Kladno
Soupeři: FBC Kanonýři Kladno


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 13. kolo - FBC Panthers Liberec

Datum: 16.12.2018 (10:00 - 12:30)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8 .kolo - PSN Tatran Střešovice (SLUNETA)

Datum: 16.12.2018 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 5. kolo - Městská SH Teplice

Datum: 16.12.2018
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


Juniorky - 18. kolo - VŠO FLORBAL CHODOV

Datum: 16.12.2018 (10:00 - 13:00)
Místo konání: 0
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: Jatečka
Mladší žáci: SH Velebudice
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30
 
VS
FbÚ  -  MVIL Ostrava
SC SLUNETA
25.11.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov
Muži C
18.11.: SH Kadaň
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00

Přípravka
24.11.: SH Kadaň
Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
25.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Ženy
25.11.: SH ZŠ Smržovka
Muži B
25.11.: SH Krupka
17:00-19:30

Starší žákyně
25.11.: SH Česká Lípa
Junioři
25.11.: ČPP Aréna Ostrava
15:00-17:00


 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Zítra slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin