Program na víkend
» Dorost B «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Dorost B - 6. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 5.11.2017
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: Florbal Chomutov B, TJ Turnov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 7. kolo - MSH Chomutov

VS
Datum: 26.11.2017
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři: ASK Lovosice - LFP, SCC Semily


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 9. kolo - SH Chemik Lovosice

VS
Datum: 10.12.2017
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři: FBC DDM Kadaň, Florbal Teplice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 11. kolo - SH Krupka

VS
Datum: 21.1.2018
Místo konání: SH Krupka
Soupeři: FbK PRTY, TJ Lokomotiva Louny


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 14. kolo - SC Semily

VS
Datum: 4.2.2018
Místo konání: SC Semily
Soupeři: FbK PRTY, FLORBAL JABLONEC


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 18. kolo - SH Tanvald

VS
Datum: 18.3.2018
Místo konání: SH Tanvald
Soupeři: SCC Semily, FLORBAL JABLONEC


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 20. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 8.4.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbal Teplice, FBC Vipers Most


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 22. kolo - SH TJ Turnov

VS
Datum: 29.4.2018
Místo konání: SH TJ Turnov
Soupeři: Florbal Chomutov B, ASK Lovosice - LFP


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Nina
Zítra má svátek Beáta

Včera slavil(a) narozeniny
Štěpánek Jan st.
Dnes slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Zítra slaví narozeniny
Koník Jakub