Program na víkend
» Dorostenky «



Dorostenky - 10. kolo - Gym. Jateční

VS
Datum: 16.12.2017
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři: SK Bivojky Litvínov, FBC DDM Kadaň


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 12. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

VS
Datum: 14.1.2018
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři: Florbal Chomutov, 1. FBC DDM Děčín IV


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 14. kolo - SH TJ Turnov

VS
Datum: 27.1.2018
Místo konání: SH TJ Turnov
Soupeři: TJ Turnov, FBK Wings Most


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 15. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 17.2.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: FBC Česká Lípa, Tatran Mocné Tuleňky Podbořany


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 18. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 10.3.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: FBK Wings Most, FBC DDM Kadaň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 20. kolo - SH SŠT Most Velebudice

VS
Datum: 25.3.2018
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři: Florbal Teplice, TJ Turnov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 21. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 14.4.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Liberec, SK Bivojky Litvínov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán