Program na víkend
» Dorostenky «



Dorostenky - 6. kolo - SH Krupka

VS
Datum: 11.11.2017
Místo konání: SH Krupka
Soupeři: Florbal Teplice, 1. FBC DDM Děčín IV


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 8. kolo - Hala míčových sportů Liberec

VS
Datum: 2.12.2017
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři: FBC Liberec, FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 10. kolo - Gym. Jateční

VS
Datum: 16.12.2017
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři: SK Bivojky Litvínov, FBC DDM Kadaň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 12. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

VS
Datum: 14.1.2018
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři: Florbal Chomutov, 1. FBC DDM Děčín IV


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 14. kolo - SH TJ Turnov

VS
Datum: 27.1.2018
Místo konání: SH TJ Turnov
Soupeři: TJ Turnov, FBK Wings Most


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 15. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 17.2.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: FBC Česká Lípa, Tatran Mocné Tuleňky Podbořany


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 18. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 10.3.2018
Místo konání: SH Kadaň
Soupeři: FBK Wings Most, FBC DDM Kadaň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 20. kolo - SH SŠT Most Velebudice

VS
Datum: 25.3.2018
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři: Florbal Teplice, TJ Turnov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 21. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 14.4.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Liberec, SK Bivojky Litvínov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub