Program na víkend
» Elévové «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Elévové - 6. kolo - MSH Chomutov

VS
Datum: 14.1.2018
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV Blue, TJ Lokomotiva Louny - Red, Florbal Chomutov, Florbal Chomutov Ďáblíci, FBC Vipers Most - white, DDM Teplice


Elévové - 7. kolo - SH Chemik Lovosice

VS
Datum: 28.1.2018
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři: ASK Lovosice - LFP BLACK, FBC Vipers Most - blue, SK Dubí RED, ASK Lovosice - LFP WHITE, FBC Vipers Most - white, Florbal Teplice


Elévové - 9. kolo - MSH Teplice

VS
Datum: 25.3.2018
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři: DDM Dynamo Teplice, ASK Lovosice - LFP BLACK, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


Elévové - 10. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

VS
Datum: 15.4.2018
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV White, Tatran Mocní Tuleni Podbořany, FBC DDM Kadaň Red



 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán