Program na víkend
» Elévové «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Elévové - 8. kolo - MSH Teplice

VS
Datum: 22.10.2017
Místo konání: MSH Teplice
Sraz: 7:45 u ZS nebo 8:00 na místě
Doprava: auta
Příspěvek hráče: 50 Kč
Soupeři: DDM Dynamo Teplice, SK Dubí RED, Florbal Chomutov, ASK Lovosice - LFP BLACK, SK Štětí, Florbal Domeček Chomutov


Nominace:
  • brankáři:
  • obránci:
  • Dědek Jakub, Eliáš Matěj, Güttner Daniel, Janda Richard, Janták Adam, Lán Kryštof, Mečíř Michal, Nauš Marek, Neugebauer Lukáš, Primus Matěj, Prousek David, Ptáček Vojtěch, Rybníček Lukáš, Schánělec Vít, Šredl Samuel, Štěpánek Jan, Veselý Lukáš, Vorlíček Petr, Weber Tadeáš, Wiesner Václav
  • útočníci:


  • Poznámka:
    Dopravné je 40,- Kč, které dá hráč řidiči, který ho veze. Prosím o potvrzení či vyvrácení účasti formou sms na 721 786 161.


    Hlášenka
    Hlášenka
    Elévové - 2. kolo - Hala GSOŠ Podbořany

    VS
    Datum: 29.10.2017
    Místo konání: Hala GSOŠ Podbořany
    Soupeři: Florbal Ústí red, Tatran Mocní Tuleni Podbořany A, FbC Jazzmani Žatec, FbC Jazzmani Žatec, Tatran Mocní Tuleni Podbořany A


    Hlášenka
    Hlášenka
    Elévové - 3. kolo - Vojanova Děčín

    VS
    Datum: 12.11.2017
    Místo konání: Vojanova Děčín
    Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV Blue, Florbal Teplice, 1. FBC DDM Děčín IV Blue, Florbal Teplice, Florbal Ústí red


    Hlášenka
    Elévové - 4. kolo - SC Sluneta

    VS
    Datum: 3.12.2017
    Místo konání: SC Sluneta
    Soupeři: SK Bivoj Litvínov Black, 1. FBC DDM Děčín IV Blue, ASK Lovosice - LFP WHITE, SK Bivoj Litvínov Yellow, 1. FBC DDM Děčín IV White, ASK Lovosice - LFP BLACK


    Elévové - 6. kolo - MSH Chomutov

    VS
    Datum: 14.1.2018
    Místo konání: MSH Chomutov
    Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV Blue, TJ Lokomotiva Louny - Red, Florbal Chomutov, Florbal Chomutov Ďáblíci, FBC Vipers Most - white, DDM Teplice


    Elévové - 7. kolo - SH Chemik Lovosice

    VS
    Datum: 28.1.2018
    Místo konání: SH Chemik Lovosice
    Soupeři: ASK Lovosice - LFP BLACK, FBC Vipers Most - blue, SK Dubí RED, ASK Lovosice - LFP WHITE, FBC Vipers Most - white, Florbal Teplice


    Elévové - 9. kolo - MSH Teplice

    VS
    Datum: 25.3.2018
    Místo konání: MSH Teplice
    Soupeři: DDM Dynamo Teplice, ASK Lovosice - LFP BLACK, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


    Elévové - 10. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

    VS
    Datum: 15.4.2018
    Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
    Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV White, Tatran Mocní Tuleni Podbořany, FBC DDM Kadaň Red



     
    Nejsou žádné aktuality

     
    ««    »»
    Říjen 2017
    1 Junioři: CHODOV
    Junioři B: SC Sluneta
    234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
    Dorost: SH Česká Lípa
    Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
    Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
    Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
    8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Dorost B: SH Kadaň
    Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
    9101112 Muži A: SH Jižní Město
    1314 Muži B: SH Krupka
    Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
    Junioři: MSH Teplice
    Starší žáci A: Gym. Jateční
    15 Muži A: MSH Teplice
    Junioři: SC Sluneta
    Junioři B: SH Chemik Lovosice
    Starší žáci B: SH Česká Lípa
    Elévové: SC Sluneta
    161718192021 Muži A: SC Sluneta
    Dorost: MSH Chomutov
    Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
    Mladší žáci: SC Sluneta
    Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
    22 Muži B: SC Sluneta
    Muži C: SH Kadaň
    Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
    Elévové: MSH Teplice
    Juniorky: Sportovní areál Jičín
    Starší žákyně: MSH Chomutov
    232425262728 Junioři: SH Děkanka
    Starší žáci A: SH Česká Lípa
    Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
    29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
    Junioři B: SC Semily
    Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
    30 Muži A: MSH Vodova Brno
    31

     
    Muži A
     
    VS
    Bulldogs Brno  -  FbÚ
    MSH Vodova Brno
    30.10.2017 20:15-23:15

    Další týmy
    Muži B
    22.10.: SC Sluneta
    12:00 - 15:00

    Starší žákyně
    22.10.: MSH Chomutov
    Juniorky
    22.10.: Sportovní areál Jičín
    Muži C
    22.10.: SH Kadaň
    Dorost B
    22.10.: SH SŠT Most Velebudice
    Elévové
    22.10.: MSH Teplice
    Starší žáci B
    28.10.: SH Přívozní Lovosice
    Starší žáci A
    28.10.: SH Česká Lípa
    Junioři
    28.10.: SH Děkanka
    20:00-22:00

    Elévové
    29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
    Junioři
    29.10.: ČPP Aréna Ostrava
    Junioři B
    29.10.: SC Semily

     



     
    Dnes má svátek Sabina
    Zítra má svátek Teodor

    Zítra slaví narozeniny
    Štěpánek Jan st.
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Fibiger Tomáš
    Za 3 dny slaví narozeniny
    Koník Jakub