Program na víkend
» Muži C «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži C - 2. kolo - SH Kadaň

VS
Datum: 22.10.2017
Místo konání: SH Kadaň
Sraz: 8:20 u KD
Doprava: auta
Soupeři: Florbal Chomutov B, FbK PRTY


Nominace:
  • brankáři:
  • Budín Jan
  • obránci:
  • Křížek Daniel, Myslivec Karel, Myslivec Václav, Scholz David
  • útočníci:
  • Chvojka Jiří, Černý Jan, Fryček Marek, Macek Matěj, Srsen Lukáš, Stejskal Martin


    Poznámka:
    Černé i bílé dresy s sebou


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 3. kolo - UJEP

    VS
    Datum: 12.11.2017
    Místo konání: UJEP
    Soupeři: FBC DDM Kadaň C, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 4. kolo - SC Sluneta

    VS
    Datum: 26.11.2017
    Místo konání: SC Sluneta
    Soupeři: BK REAL ROUDNICE n/L, Florbal Teplice B, DDM Dynamo Teplice


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 5. kolo - SH Chemik Lovosice

    VS
    Datum: 17.12.2017
    Místo konání: SH Chemik Lovosice
    Soupeři: Florbal Chomutov B, FbK PRTY


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 6. kolo - SH Kadaň

    VS
    Datum: 20.1.2018
    Místo konání: SH Kadaň
    Soupeři: FBC DDM Kadaň C, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 7. kolo - MSH Teplice

    VS
    Datum: 4.2.2018
    Místo konání: MSH Teplice
    Soupeři: Florbal Teplice B, BK REAL ROUDNICE n/L


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 8. kolo - SH Neratovice

    VS
    Datum: 25.2.2018
    Místo konání: SH Neratovice
    Soupeři: Florbal Chomutov B, FbK PRTY


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 9. kolo - SH Chemik Lovosice

    VS
    Datum: 17.3.2018
    Místo konání: SH Chemik Lovosice
    Soupeři: FBC DDM Kadaň C, Tatran Mocní Tuleni Podbořany


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Muži C - 10. kolo - SH Krupka

    VS
    Datum: 8.4.2018
    Místo konání: SH Krupka
    Soupeři: Florbal Teplice B, DDM Dynamo Teplice


    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online

     
    Nejsou žádné aktuality

     
    ««    »»
    Říjen 2017
    1 Junioři: CHODOV
    Junioři B: SC Sluneta
    234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
    Dorost: SH Česká Lípa
    Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
    Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
    Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
    8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
    Dorost B: SH Kadaň
    Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
    9101112 Muži A: SH Jižní Město
    1314 Muži B: SH Krupka
    Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
    Junioři: MSH Teplice
    Starší žáci A: Gym. Jateční
    15 Muži A: MSH Teplice
    Junioři: SC Sluneta
    Junioři B: SH Chemik Lovosice
    Starší žáci B: SH Česká Lípa
    Elévové: SC Sluneta
    161718192021 Muži A: SC Sluneta
    Dorost: MSH Chomutov
    Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
    Mladší žáci: SC Sluneta
    Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
    22 Muži B: SC Sluneta
    Muži C: SH Kadaň
    Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
    Elévové: MSH Teplice
    Juniorky: Sportovní areál Jičín
    Starší žákyně: MSH Chomutov
    232425262728 Junioři: SH Děkanka
    Starší žáci A: SH Česká Lípa
    Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
    29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
    Junioři B: SC Semily
    Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
    30 Muži A: MSH Vodova Brno
    31

     
    Muži A
     
    VS
    Bulldogs Brno  -  FbÚ
    MSH Vodova Brno
    30.10.2017 20:15-23:15

    Další týmy
    Muži B
    22.10.: SC Sluneta
    12:00 - 15:00

    Starší žákyně
    22.10.: MSH Chomutov
    Juniorky
    22.10.: Sportovní areál Jičín
    Muži C
    22.10.: SH Kadaň
    Dorost B
    22.10.: SH SŠT Most Velebudice
    Elévové
    22.10.: MSH Teplice
    Starší žáci B
    28.10.: SH Přívozní Lovosice
    Starší žáci A
    28.10.: SH Česká Lípa
    Junioři
    28.10.: SH Děkanka
    20:00-22:00

    Elévové
    29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
    Junioři
    29.10.: ČPP Aréna Ostrava
    Junioři B
    29.10.: SC Semily

     



     
    Dnes má svátek Sabina
    Zítra má svátek Teodor

    Zítra slaví narozeniny
    Štěpánek Jan st.
    Za 2 dny slaví narozeniny
    Fibiger Tomáš
    Za 3 dny slaví narozeniny
    Koník Jakub