Program na víkend
» Muži B «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži B - 5. kolo - 1. FBC DDM Děčín IV (SC Sluneta)

VS
Datum: 22.10.2017 (12:00 - 15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV


Poznámka:
!!! POZOR - Změna termínu !!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 7. kolo - Florbal Teplice

VS
Datum: 4.11.2017 (20:00-22:00)
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři: Florbal Teplice


Poznámka:
!!!POZOR: Změna termínu !!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 8. kolo - FBC ROKYCANY (SC Sluneta)

VS
Datum: 17.11.2017 (14:00-17:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FbC Rokycany


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 9. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SC Sluneta)

VS
Datum: 18.11.2017 (13:00-16:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 10. kolo - Florbal Sokolov

VS
Datum: 2.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: Sokolov
Soupeři: Florbal Sokolov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 11. kolo - Florbalová škola Plzeň A

VS
Datum: 3.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: Plzeň
Soupeři: Florbalová škola Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 12. kolo - TJ Lokomotiva Louny

VS
Datum: 16.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: MSH Louny
Soupeři: TJ Lokomotiva Louny


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 13. kolo - ASK Lovosice - LFP A

VS
Datum: 17.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři: ASK Lovosice - LFP


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 14. kolo - FBC Panthers Liberec (SC Sluneta)

VS
Datum: 6.1.2018 (20:00-23:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC PANTHERS LIBEREC


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 15. kolo - FBC Liberec B (SC Sluneta)

VS
Datum: 7.1.2018 (13:00-16:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Liberec B


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 16. kolo - 1. FBC DDM Děčín IV

VS
Datum: 20.1.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SH Nový Bor
Soupeři: 1. FBC DDM Děčín IV


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 17. kolo - TJ Sokol Koberovy

VS
Datum: 21.1.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Železný Brod
Soupeři: TJ Sokol Koberovy


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 18. kolo - Florbal Teplice (SC Sluneta)

VS
Datum: 4.2.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbal Teplice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 19. kolo - FBC ROKYCANY

VS
Datum: 17.2.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: Rokycany
Soupeři: FbC Rokycany


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 20. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

VS
Datum: 18.2.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: Plzeň
Soupeři: FBŠ SLAVIA Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 21. kolo - Florbal Sokolov (SC Sluneta)

VS
Datum: 3.3.2018 (20:00-23:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbal Sokolov


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 22. kolo - Florbalová škola Plzeň A (SC Sluneta)

VS
Datum: 4.3.2018 (12:00-15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Florbalová škola Plzeň


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub