Program na víkend
» Muži B «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži B - 7. kolo - ASK Lovosice - LFP (SH Krupka)

Datum: 27.10.2018 (16:00 - 18:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 8. kolo - Florbal Sokolov (SH Krupka)

Datum: 28.10.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 9. kolo - Florbal Teplice

Datum: 10.11.2018 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 10. kolo - SK Jiskra Domažlice (SLUNETA)

Datum: 24.11.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 11. kolo - Florbalová škola Plzeň A (SH Krupka)

Datum: 25.11.2018 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 12. kolo - FBC Liberec B

Datum: 15.12.2018 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 13. kolo - FBC Panthers Liberec

Datum: 16.12.2018 (10:00 - 12:30)
Místo konání: Hala míčových sportů Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 14. kolo - TJ Sokol Koberovy (SH Krupka)

Datum: 5.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 15. kolo - FBC Česká Lípa B (SLUNETA)

Datum: 6.1.2019 (10:30 - 13:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 16. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň (SH Krupka)

Datum: 19.1.2019 (15:00 - 17:30)
Místo konání: SH Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 17. kolo - FBC ROKYCANY (SLUNETA)

Datum: 20.1.2019 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 18. kolo - Florbal Teplice (SLUNETA)

Datum: 2.2.2019 (17:30 - 20:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 19. kolo - ASK Lovosice - LFP

Datum: 16.2.2019 (14:00 - 16:30)
Místo konání: SH Chemik Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 20. kolo - Florbal Sokolov

Datum: 17.2.2019 (10:00 - 12:30)
Místo konání: ZŠ Františkovy Lázně
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 21. kolo - SK Jiskra Domažlice

Datum: 2.3.2019 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Jiskra Domažlice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 22. kolo - Florbalová škola Plzeň A

Datum: 3.3.2019 (10:00 - 12:30)
Místo konání: MSH Plzeň (Lokomotiva)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.