Program na víkend
» Junioři «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Junioři - 3. kolo - Bohemians

VS
Datum: 28.10.2017 (20:00-22:00)
Místo konání: SH Děkanka
Soupeři: FbŠ Bohemians DDM Praha 7


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 4. kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

VS
Datum: 29.10.2017
Místo konání: ČPP Aréna Ostrava
Soupeři: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 5. kolo - Sokol Brno Gullivers (SH Jedenáctka Praha)

VS
Datum: 11.11.2017 (18:00-21:00)
Místo konání: SH Jedenáctka Praha
Soupeři: EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6. kolo - Vítkovice (SH Jedenáctka Praha)

VS
Datum: 12.11.2017 (16:30-19:30)
Místo konání: SH Jedenáctka Praha
Soupeři: 1. SC TEMPISH Vítkovice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7. kolo - PSN Tatran Střešovice

VS
Datum: 19.11.2017 (12:00-15:00)
Místo konání: STODOLA Aréna Střešovice
Soupeři: Tatran Střešovice


Poznámka:
!!!POZOR: Změna termínu !!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8. kolo - Sparta Praha (SC Sluneta)

VS
Datum: 25.11.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: ACEMA Sparta Praha


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 9. kolo - BLACK ANGELS (SC Sluneta)

VS
Datum: 26.11.2017
Místo konání: 3C-TAT,6C-CBU,
Soupeři: Black Angels


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 10. kolo - FbC Hradec Králové

VS
Datum: 9.12.2017
Místo konání: FbC Hradec Králové
Soupeři: FbC Hradec Králové


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 11. kolo - itelligence Bulldogs Brno

VS
Datum: 10.12.2017
Místo konání: Brno
Soupeři: itelligence Bulldogs Brno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 12. kolo - ACEMA Sparta Praha

VS
Datum: 16.12.2017
Místo konání: Praha
Soupeři: ACEMA Sparta Praha


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 13. kolo - FLORBAL CHODOV (SC Sluneta)

VS
Datum: 6.1.2018 (12:00-15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FAT PIPE FLORBAL CHODOV


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 14. kolo - BLACK ANGELS (SC Sluneta)

VS
Datum: 7.1.2018 (10:00-13:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Black Angels


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 15. kolo - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 (SC Sluneta)

VS
Datum: 27.1.2018 (13:00-16:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FbŠ Bohemians DDM Praha 7


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 16. kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA (SC Sluneta)

VS
Datum: 28.1.2018 (12:00-15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 17. kolo - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers

VS
Datum: 10.2.2018
Místo konání: Brno
Soupeři: EMKOCASE Gullivers Sokol Brno I


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 18. kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice

VS
Datum: 11.2.2018
Místo konání: Ostrava
Soupeři: 1. SC TEMPISH Vítkovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 19. kolo - FBC Liberec (MSH Teplice)

VS
Datum: 24.2.2018
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři: FBC Liberec


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 20. kolo - Tatran Střešovice (SC Sluneta)

VS
Datum: 25.2.2018 (12:00-15:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Tatran Střešovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub