Program na víkend
» Junioři B «



Junioři B - 3. kolo - Semily

VS
Datum: 29.10.2017
Místo konání: SC Semily
Soupeři: FBC Vipers Most, Semilsko TJ Turnov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 4. kolo - Litvínov

VS
Datum: 19.11.2017
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři: FBC DDM Kadaň, FbC Jazzmani Žatec


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 5. kolo - košový systém

Datum: 3.12.2017
Místo konání: Krupka, Lovosice, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 6. kolo - košový systém

Datum: 28.1.2018
Místo konání: Teplice, Velebudice, Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 7. kolo - košový systém

Datum: 18.2.2018
Místo konání: Lovosice, Turnov, Rumburk
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 8. kolo - košový systém

Datum: 11.3.2018
Místo konání: SSC SLU, Kadaň, Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 9. kolo - košový systém

Datum: 25.3.2018
Místo konání: Nový Bor, Velebudice, Kadaň
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři B - 9. kolo - košový systém

Datum: 15.4.2018
Místo konání: Česká Lípa, Roudnice, Strupčice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub