Program na víkend
» Mladší žáci «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Mladší žáci - 6. kolo - FbÚ red - košový systém

Datum: 20.1.2018
Místo konání: Liberec,Kadaň,Gym. Jateční,Smržovka,Litvínov
Soupeři:


Mladší žáci - 6. kolo - FbÚ white - Gym. Jateční

Datum: 20.1.2018
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 7. kolo - FbÚ red - SC Sluneta

Datum: 3.2.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


Mladší žáci - 7. kolo - FbÚ white - košový systém

Datum: 3.2.2018
Místo konání: SC Sluneta,Lovosice,Chomutov,Česká Lípa,Litvínov
Soupeři:


Mladší žáci - 8. kolo - FbÚ red - košový systém

Datum: 24.2.2018
Místo konání: Teplice,Liberec,Žatec,Smržovka,Strupčice
Soupeři:


Mladší žáci - 8. kolo - FbÚ white - košový systém

Datum: 24.2.2018
Místo konání: Teplice,Liberec,Žatec,Smržovka,Strupčice
Soupeři:


Mladší žáci - 9. kolo - FbÚ red - košový systém

Datum: 17.3.2018
Místo konání: Česká Lípa,Liberec,Gym. Jateční,Lomnice,Louny
Soupeři:


Mladší žáci - 9. kolo - FbÚ white - Gym. Jateční

Datum: 17.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


Mladší žáci - 10. kolo - FbÚ red - košový systém

Datum: 7.4.2018
Místo konání: Nový Bor,Kadaň,Velebudice,Smržovka,Litvínov
Soupeři:


Mladší žáci - 10. kolo - FbÚ white - košový systém

Datum: 7.4.2018
Místo konání: Nový Bor,Kadaň,Velebudice,Smržovka,Litvínov
Soupeři:



 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán