Program na víkend
» Mladší žáci «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Mladší žáci - 12. kolo - koše - FbÚ white (Liberec)

Datum: 27.4.2019 (10:45 - 14:15)
Místo konání: ZŠ Dobiášova
Soupeři:


Nominace:
  • brankáři:
  • Dobosz Matěj
  • obránci:
  • Chroustovský Marek, Dědek Jakub, Jankovský Jiří, Krupica Štěpán, Tůma Jan, Vlach Aleš, Vondruška Jan, Vrzala Jiří, Vrzala Vilém, Weber Tadeáš
  • útočníci:


  • Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online
    Mladší žáci - 12. kolo - FbÚ red - Jatečka

    Datum: 27.4.2019 (09:00 - 14:00)
    Místo konání: Jatečka
    Soupeři:


    Nominace:
  • brankáři:
  • Jelínek Václav
  • obránci:
  • Černovský Jakub, Černovský Jan, Güttner Daniel, Hacmac Jakub Petr, Havran Martin, Janták Adam, Jirsák David, Krejza Jan, Pokorný Čeněk, Prousek David, Rekas Jakub
  • útočníci:
  • náhradníci:
  • Kremlík Tomáš, Vondra Aleš


    Hlášenka
    » přehled zápasů
         kde najdete odkaz na online

     
    Nejsou žádné aktuality

     
    ««    »»
    Duben 2019
    123456 Veteráni: MSH Mladá Boleslav
    Starší žáci A: Jatečka
    Ženy: SH Český Dub
    7 Starší žáci B: SH Strupčice
    8910111213 Elévové: Chomutov
    14
    15161718192021
    222324252627 Veteráni: ČPP Aréna Ostrava
    Mladší žáci: ZŠ Dobiášova
    Mladší žáci: Jatečka
    Elévové: Městská SH Teplice
    Starší žákyně: SH Roudnice nad Labem
    28 Veteráni: ČPP Aréna Ostrava
    2930

     
    Muži A

    Není žádný nejbližší zápas


    Další týmy
    Mladší žáci
    27.4.: ZŠ Dobiášova
    10:45-14:15

    Mladší žáci
    27.4.: Jatečka
    09:00-14:00

    Starší žákyně
    27.4.: SH Roudnice nad Labem
    Elévové
    27.4.: Městská SH Teplice
    Veteráni
    27.4.-28.4.: ČPP Aréna Ostrava
    Přípravka
    28.4.: SH Česká Lípa
    09:00-13:00


     



     
    Dnes má svátek Marek
    Zítra má svátek Oto

    Dnes slaví narozeniny
    Klepetko Pavel
    Zítra slaví narozeniny
    Kužel Radek
    Nepraš Vojtěch
    Za 3 dny slaví narozeniny
    Marešová Nella
    Vörös Ondřej