Program na víkend
» Veteráni «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Veteráni - 3. kolo - STODOLA Aréna Střešovice

VS
Datum: 4.11.2017
Místo konání: STODOLA Aréna Střešovice
Soupeři: FBC Česká Lípa, FORZA Tatran


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 4. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav

VS
Datum: 9.12.2017
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři: ASK Lovosice - LFP, Florbalová akademie MB


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 5. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 17.12.2017
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Litolica Lisboa 99, ASK Lovosice - LFP


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 6. kolo - Unihoc Aréna Praha

VS
Datum: 13.1.2018
Místo konání: Unihoc Aréna Praha
Soupeři: Florbalová akademie MB-Tull. Dew, DDM Stod


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 8. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 10.2.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Trutnov, FBC Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 9. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav

VS
Datum: 3.3.2018
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři: SK Florbal Benešov, Litolica Lisboa 99


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 10. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav

VS
Datum: 31.3.2018
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři: Florbalová akademie MB, FORZA Tatran


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub