Program na víkend
» Veteráni «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Veteráni - 1. kolo - SH Česká Lípa

Datum: 30.9.2018
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 2. kolo - MSH Hostinné

Datum: 13.10.2018
Místo konání: MSH Hostinné
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 3. kolo - STODOLA Aréna Střešovice

Datum: 27.10.2018
Místo konání: STODOLA Aréna Střešovice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 4. kolo - MSH Mladá Boleslav

Datum: 24.11.2018
Místo konání: MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 5. kolo - UJEP

Datum: 12.1.2019
Místo konání: UJEP
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 6. kolo - SH Králův Dvůr

Datum: 27.1.2019
Místo konání: SH Králův Dvůr
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 8. kolo - SLUNETA

Datum: 9.3.2019
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 9. kolo - Nová MSH Mladá Boleslav

Datum: 23.3.2019
Místo konání: Nová MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 10. kolo - MSH Mladá Boleslav

Datum: 6.4.2019
Místo konání: MSH Mladá Boleslav
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej