Program na víkend
» Starší žáci A «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Starší žáci A - 1.kolo - DDM Teplice

Datum: 21.9.2019
Místo konání: Teplice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 2. kolo - Jatečka

Datum: 6.10.2019
Místo konání: Ústí (6.10), Litvínov, Kadaň (6.10), Česká Lípa, Chomutov, Železný Brod
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 3. kolo - Koše

Datum: 26.10.2019
Místo konání: Česká Lípa, Liberec, Lovosice, Semily, Srupčice, Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 4. kolo - Koše

Datum: 9.11.2019
Místo konání: Nový Bor, Chomutov, Velebudice, Tanvald, SH Krupka (10.11), Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 5. kolo - Koše

Datum: 23.11.2019
Místo konání: Liberec, Kadaň, Žatec, Rumburk, Louny, Lomnice (24.11)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 6. kolo - Koše

Datum: 7.12.2019
Místo konání: Nový Bor (8.12), Liberec, Lovosice (8.12), Tanvald, Krupka (8.12), Železný Brod
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 7. kolo - Koše

Datum: 25.1.2020
Místo konání: Liberec, Litvínov (26.1), Kadaň , Česká Lípa (26.1), Chomutov, Turnov (26.1)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 8. kolo - Jatečka

Datum: 8.2.2020
Místo konání: Ústí, Kadaň, Žatec, Semily, Louny, Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 9. kolo - Koše

Datum: 22.2.2020
Místo konání: Teplice, Chomutov, Lovosice, Rumburk, Krupka, Lomnice (23.2)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 10. kolo - Koše

Datum: 14.3.2020
Místo konání: Nový Bor, Liberec, Velebudice, Smržovka, Louny, Železný Brod
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 11. kolo - Jatečka

Datum: 28.3.2020
Místo konání: Ústí, Litvínov (29.3), Žatec, Česká Lípa (29.3), Strupčice, Turnov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 12. kolo - Koše

Datum: 11.4.2020
Místo konání: Liberec, Chomutov, Kadaň, Semily, Chomutov, Liberec
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
27.9.2019 19:00-21:00

Další týmy
Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Matouš
Zítra má svátek Darina

Včera slavil(a) narozeniny
Hrabě Dominik
Dnes slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Zeman Matěj
Za 3 dny slaví narozeniny
Krupica Štěpán
Kučaba Pavel
Vondráčková Daniela