Program na víkend
» Starší žáci B «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Starší žáci B - 3. kolo - Přívozní Lovosice

VS
Datum: 28.10.2017
Místo konání: SH Přívozní Lovosice
Soupeři: FBC PANTHERS LIBEREC, ASK Lovosice - LFP, FBC Vipers Most


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 4. kolo - košový systém

Datum: 18.11.2017
Místo konání: Nový Bor,Turnov,Teplice,Kadaň,Rumburk,Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 5. kolo - Gym. Jateční

Datum: 2.12.2017
Místo konání: Gym. Jateční
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 6. kolo - košový systém

Datum: 16.12.2017
Místo konání: Krupka,Smržovka,Liberec,Roudnice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 7. kolo - košový systém

Datum: 13.1.2018
Místo konání: Česká Lípa,Turnov,Litvínov,Česká Lípa,Raspenava,Lovosice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 8. kolo - košový systém

Datum: 27.1.2018
Místo konání: Gym. Jateční,Chomutov,Teplice,Kadaň,Česká Lípa,Roudnice
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 9. kolo - SC Sluneta

Datum: 17.2.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 10. kolo - košový systém

Datum: 10.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční,Turnov,Teplice,Česká Lípa,Semily,Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 11. kolo - košový systém

Datum: 24.3.2018
Místo konání: Gym. Jateční,Turnov,Teplice,Česká Lípa,Semily,Krupka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 12. kolo - košový systém

Datum: 14.4.2018
Místo konání: Liberec,Chomutov,Velebudice,Kadaň,Raspenava,Štětí
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub