Program na víkend
» Starší žákyně «



Starší žákyně - 5. kolo - SH SPORTaS u Koldomu Litvínov

VS
Datum: 20.1.2018
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři: FBK Wings Most, Florbal Chomutov


Starší žákyně - 6. kolo - MSH Chomutov

VS
Datum: 11.2.2018
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov, SK Bivojky Litvínov


Starší žákyně - 7. kolo - SC Sluneta

VS
Datum: 18.3.2018
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBK Wings Most, SK Bivojky Litvínov


Starší žákyně - 8. kolo - SH SŠT Most Velebudice

VS
Datum: 8.4.2018
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři: SK Bivojky Litvínov, FBK Wings Most


Starší žákyně - 9. kolo - MSH Chomutov

VS
Datum: 29.4.2018
Místo konání: MSH Chomutov
Soupeři: Florbal Chomutov, FBK Wings Most



 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán