Program na víkend
» Muži A «

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 10. kolo - itelligence Bulldogs Brno (TV utkání)

VS
Datum: 30.10.2017 (20:15-23:15)
Místo konání: MSH Vodova Brno
Soupeři: itelligence Bulldogs Brno


Poznámka:
TV utkání od 20:05


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 11. kolo - ACEMA Sparta Praha

VS
Datum: 11.11.2017 (17:00-00:00)
Místo konání: HMS Karlovy Vary
Soupeři: ACEMA Sparta Praha


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 12. kolo - FbŠ Bohemians

VS
Datum: 17.11.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: Bohemians
Soupeři: FbŠ Bohemians


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 13. kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA (SC Sluneta)

VS
Datum: 18.11.2017 (20:00-23:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA


Poznámka:
!!!POZOR Změna termínu !!!


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 14. kolo - Sokol Pardubice

VS
Datum: 25.11.2017 (18:00-21:00)
Místo konání: Pardubice
Soupeři: Sokol Pardubice


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 15. kolo - Tatran Střešovice (SC Sluneta)

VS
Datum: 3.12.2017 (20:00-23:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Tatran Střešovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 16. kolo - FBC Liberec

VS
Datum: 9.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: Dukla Liberec
Soupeři: FBC Liberec


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 17. kolo - FBC PULLO TRADE Česká Lípa

VS
Datum: 15.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři: FBC PULLO TRADE Česká Lípa


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 18. kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice (SC Sluneta)

VS
Datum: 17.12.2017 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: 1. SC TEMPISH Vítkovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 19. kolo - Technology Florbal MB (SC Sluneta)

VS
Datum: 7.1.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Technology Florbal MB


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 20. kolo - FAT PIPE FLORBAL CHODOV (SC Sluneta)

VS
Datum: 13.1.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FAT PIPE FLORBAL CHODOV


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 21. kolo - TJ Znojmo LAUFEN CZ

VS
Datum: 20.1.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: Znojmo
Soupeři: TJ Znojmo LAUFEN CZ


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 22. kolo - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE (SC Sluneta)

VS
Datum: 27.1.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 23. kolo - itelligence Bulldogs Brno (SC Sluneta)

VS
Datum: 11.2.2018 (16:00-19:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: itelligence Bulldogs Brno


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 24. kolo - ACEMA Sparta Praha (SC Sluneta)

VS
Datum: 18.2.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: ACEMA Sparta Praha


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 25. kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

VS
Datum: 25.2.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: Ostrava
Soupeři: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 26. kolo - FbŠ Bohemians (SC Sluneta)

VS
Datum: 4.3.2018 (17:00-20:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FbŠ Bohemians


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub