Realizační tým dle kategorií

Muži A

 
Trenér
Vojta Marek

Tel.: 728111993
Email:
marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent trenéra
Derka David

Tel.: 721860937
Email:
derka.david(zavinac)seznam.cz

 
Vedoucí družstva
Štorek Vladimír

Tel.: 602452325
Email:
vl.storek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
Acko(zavinac)florbalusti.cz

 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav

Email:
alilada(zavinac)centrum.cz

Muži B

 
Trenér
Nergl Leoš

Tel.: 732140624
Email:
leos.nergl(zavinac)gmail.com

 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich

Tel.: 606154864
Email:
jindra.grosse(zavinac)gmail.com

Email funkce:
Bcko(zavinac)florbalusti.cz

Veteráni

 
Vedoucí družstva
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz

Muži C

 
Vedoucí družstva
Pekárek Lukáš

Tel.: +420777401580
Email:
lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
Ccko(zavinac)florbalusti.cz

Junioři

 
Trenér
Pekárek Lukáš

Tel.: +420777401580
Email:
lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
721 786 161 - trenérské číslo

 
Trenér
Vojta Marek

Tel.: 728111993
Email:
marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
juniori_A(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent trenéra
Täuber Lukáš

Tel.: 728471282
Email:
luky.tojba(zavinac)seznam.cz

Dorost

 
Trenér
Kolstrunk Jakub

Tel.: 702818796
Email:
Kubakolstrunk(zavinac)gmail.com

 
Asistent trenéra
Kopta Petr

Tel.: 777805110
Email:
snoobydoo(zavinac)seznam.cz

Dorost B

 
Trenér
Gebert Josef

Tel.: 724655840
Email:
gebrtaci(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Křivka Tomáš

Tel.: 603764789
Email:
krivka.tomas(zavinac)seznam.cz

Starší žáci A

 
Trenér
Pavelka Vít

Tel.: 725890080
Email:
pavelkavitek(zavinac)gmail.com

 
Asistent
Vojta Marek

Tel.: 728111993
Email:
marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz

 
Vedoucí družstva
Weber Radek

Tel.: 602381226
Email:
rweber(zavinac)seznam.cz

Starší žáci B

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef

Tel.: 724655840
Email:
gebrtaci(zavinac)seznam.cz

Email funkce:
st_zaci_B(zavinac)florbalusti.cz

 
Trenér
Křivka Tomáš

Tel.: 603764789
Email:
krivka.tomas(zavinac)seznam.cz

Mladší žáci

 
Trenér
Pekárek Lukáš

Tel.: +420777401580
Email:
lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
721 786 161 - trenérské číslo

 
Asistent trenéra
Jelínek Václav

Tel.: 775140030
Email:
1.jelen(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Myslivec Václav

Tel.: 728419874
Email:
vendelmalkin(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Dittrich Tadeáš

Elévové

 
Trenér
Štěpánek Jan

Tel.: 606861560
Email:
pidi55(zavinac)seznam.cz

 
Asistent trenéra
Zajíčková Jiřina

Tel.: 602714840
Email:
jirina.zajickova1(zavinac)gmail.com

Přípravka

 
Trenér
Vondruška Jan

Tel.: 731601359
Email:
honza.vondruska(zavinac)gmail.com

 
Trenér
Heřmánek Josef

Tel.: 608510843
Email:
josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz

 
Trenér
Malý Ladislav

Tel.: 777901790
Email:
ladis.maly(zavinac)seznam.cz

Ženy

Juniorky

 
Trenér
Wildhaber Michal

Tel.: 723255815
Email:
michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistent
Huslička Tomáš

Tel.: 732370924
Email:
Husli(zavinac)seznam.cz

Dorostenky

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel

Tel.: 777113687
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

Starší žákyně

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel

Tel.: 777113687
Email:
daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz

Email funkce:
zeny(zavinac)florbalusti.cz

 
Asistentka trenéra
Schořálková Michaela

Tel.: 724106795
Email:
m.schoralkova(zavinac)seznam.cz

 
Asistenka trenéra
Čurdová Karolína

Tel.: 720589905
Email:
k-curdova(zavinac)seznam.cz



 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej