Sestava
» Dorost B «

Brankáři

 
62
Bojko Adam

2001              Brankář
 
Priban Lukáš

2001              Brankář
 
Skriba Ondřej

2001              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář, Univerzál

Hráči

 
52
Aišmann Ondřej

2001              Univerzál
 
58
Behenský Lukáš

2001              Univerzál
 
35
Bendík Ludvík

2001              Útočník
 
48
Berounský Lukáš

2001              Univerzál
 
45
Dvořák Petr

2002              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
87
Havlík Lukáš

2001              Útočník
 
98
Hejný Tadeáš

2002              
 
Matoušek Lukáš

2002              Univerzál
 
68
Medek Jan

2002              Univerzál
 
Mošnička Jan

2002              Univerzál
 
9
Nauš Ondřej

2001              Univerzál
 
Pokorný Vojtěch

2002              Univerzál
 
16
Raichl Ondřej

2001              Univerzál
 
55
Schánělec Jan

2002              Univerzál
 
49
Srnka Filip

2001              Univerzál
 
96
Šaman Ondřej

2002              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
Šolc Jakub

2001              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
Zahálka Jan

2002              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724 65 58 40
Email: josef.gebert(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: dorost_B(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Harák Ivo
Email: ivo.harak(zavinac)centrum.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub