Sestava
» Dorost B «

Brankáři

 
62
Bojko Adam

2001              Brankář
 
Priban Lukáš

2001              Brankář
 
Skriba Ondřej

2001              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář, Univerzál

Hráči

 
52
Aišmann Ondřej

2001              Univerzál
 
58
Behenský Lukáš

2001              Univerzál
 
35
Bendík Ludvík

2001              Útočník
 
48
Berounský Lukáš

2001              Univerzál
 
45
Dvořák Petr

2002              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
87
Havlík Lukáš

2001              Útočník
 
98
Hejný Tadeáš

2002              
 
Matoušek Lukáš

2002              Univerzál
 
68
Medek Jan

2002              Univerzál
 
Mošnička Jan

2002              Univerzál
 
9
Nauš Ondřej

2001              Univerzál
 
Pokorný Vojtěch

2002              Univerzál
 
16
Raichl Ondřej

2001              Univerzál
 
55
Schánělec Jan

2002              Univerzál
 
49
Srnka Filip

2001              Univerzál
 
96
Šaman Ondřej

2002              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
Šolc Jakub

2001              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
Zahálka Jan

2002              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724 65 58 40
Email: josef.gebert(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: dorost_B(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Harák Ivo
Email: ivo.harak(zavinac)centrum.cz


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán