Sestava
» Dorost B «

Brankáři

 
62
Bojko Adam

2001              Brankář
 
Priban Lukáš

2001              Brankář
 
Skriba Ondřej

2001              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář, Univerzál

Hráči

 
52
Aišmann Ondřej

2001              Univerzál
 
58
Behenský Lukáš

2001              Univerzál
 
35
Bendík Ludvík

2001              Útočník
 
48
Berounský Lukáš

2001              Univerzál
 
45
Dvořák Petr

2002              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
87
Havlík Lukáš

2001              Útočník
 
98
Hejný Tadeáš

2002              
 
Matoušek Lukáš

2002              Univerzál
 
68
Medek Jan

2002              Univerzál
 
Mošnička Jan
(Starší žáci B)
2002              Univerzál
 
9
Nauš Ondřej

2001              Univerzál
 
Pokorný Vojtěch

2002              Univerzál
 
16
Raichl Ondřej

2001              Univerzál
 
55
Schánělec Jan

2002              Univerzál
 
49
Srnka Filip

2001              Univerzál
 
96
Šaman Ondřej

2002              Univerzál
 
3
Šifalda Filip

2002              Univerzál
 
Šolc Jakub

2001              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
77
Zahálka Jan

2002              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724 65 58 40
Email: josef.gebert(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: dorost_B(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Harák Ivo
Email: ivo.harak(zavinac)centrum.cz


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Marek
Zítra má svátek Oto

Dnes slaví narozeniny
Klepetko Pavel
Zítra slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Prokop Marek