Sestava
» Dorost «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš

2002              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář
 
Vagel Bruno

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal
(Dorost B)
2003              Útočník
 
97
Čečák Jakub
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
63
Dobosz Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
39
Dolejší Jiří

2002              Univerzál
 
21
Friedl Vít

2003              Univerzál
 
5
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej

2002              Univerzál
 
71
Kunc Vojtěch

2003              Univerzál
 
39
Medek Jan

2002              Útočník
 
Novák Matyáš Gary

2003              Univerzál
 
Peška Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
Schneider Martin

2002              Útočník
 
13
Secký Šimon

2003              Univerzál
 
40
Vaca Jan

2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
88
Závěrka Adam

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Kolstrunk Jakub
Tel.: 702818796
Email: Kubakolstrunk(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Prosinec 2018
12
3456789
101112131415 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SC SLUNETA
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Juniorky: STODOLA Aréna Střešovice
16 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci A: SH Kadaň
Elévové: Městská SH Teplice
Juniorky: 0
171819202122 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH SPORTaS Litvínov
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Vojanova Děčín
23 Junioři: SC Sluneta
24252627282930
31

 
Muži A
 
VS
Kladno  -  FbÚ
SH BIOS Kladno
16.12.2018 17:00-19:00

Další týmy
Starší žáci B
15.12.: SH Přívozní Lovosice
09:00-13:00

Muži B
15.12.: Hala míčových sportů Liberec
14:30-16:30

Junioři
15.12.: SC Sluneta
19:00-21:00

Juniorky
15.12.: STODOLA Aréna Střešovice
16:00-18:00

Dorost
15.12.: SC SLUNETA
Starší žáci A
16.12.: SH Kadaň
09:00-15:00

Elévové
16.12.: Městská SH Teplice
Juniorky
16.12.: 0
10:00-13:00

Muži B
16.12.: Hala míčových sportů Liberec
10:00-12:30

Junioři
16.12.: SC Sluneta
13:00-15:00


 



 
Dnes má svátek Dana
Zítra má svátek Simona

Zítra slaví narozeniny
Matiscsáková Jana
Za 2 dny slaví narozeniny
Jasanová Klára
Kubeš Oliver
Puc Jan
Za 3 dny slaví narozeniny
Kimmer Jan Simeon
Lipert Adam Pavel