Sestava
» Dorost «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš

2002              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář
 
Vagel Bruno

2003              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal
(Dorost B)
2003              Útočník
 
97
Čečák Jakub
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
63
Dobosz Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
39
Dolejší Jiří

2002              Univerzál
 
21
Friedl Vít

2003              Univerzál
 
5
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej

2002              Univerzál
 
71
Kunc Vojtěch

2003              Univerzál
 
68
Medek Jan

2002              Útočník
 
Peška Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
Schneider Martin

2002              Útočník
 
13
Secký Šimon

2003              Univerzál
 
40
Vaca Jan

2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
Závěrka Adam

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Kolstrunk Jakub
Tel.: 702818796
Email: Kubakolstrunk(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.