Sestava
» Dorostenky «

Brankáři

 
Findrová Malvína

2002              Brankář
 
Junková Eliška

2002              Brankář

Hráči

 
22
Fürbachová Adéla

2002              
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
Kočková Anežka
(Starší žákyně)
2003              Univerzál
 
Kročáková Andrea

2002              Univerzál
 
27
Kubíková Adéla

2001              Univerzál
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
47
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška
(Starší žákyně)
2003              Univerzál
 
29
Pribanová Johana
(Starší žákyně)
2004              Univerzál
 
31
Rousová Aneta
(Starší žákyně)
2004              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
44
Vrzalová Berenika
(Starší žákyně)
2003              Univerzál
 
12
Vrzalová Eliška
(Starší žákyně)
2003              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Wildhaber Michal
Email funkce: zeny(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel
Tel.: 777 11 36 87
Email: daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Nina
Zítra má svátek Beáta

Včera slavil(a) narozeniny
Štěpánek Jan st.
Dnes slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Zítra slaví narozeniny
Koník Jakub