Sestava
» Dorostenky «

Brankáři

 
15
Findrová Malvína
(Juniorky)
2002              Brankář
 
15
Rybníčková Šárka
(Starší žákyně)
2005              Brankář
 
Zajícová Martina
(Starší žákyně)
2004              Brankář

Hráči

 
11
Dostálová Veronika
(Starší žákyně)
2005              Útočník
 
22
Fürbachová Adéla

2002              Univerzál
 
9
Jasanová Klára
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
83
Kročáková Andrea

2002              Obránce
 
74
Marešová Nella
(Juniorky)
2002              
 
33
Mečířová Klára
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie

2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška

2003              Univerzál
 
29
Pribanová Johana

2004              Obránce
 
24
Rosendorfová Michala

2003              Útočník
 
31
Rousová Aneta
(Starší žákyně)
2004              Útočník
 
85
Šímová Kateřina
(Juniorky)
2002              Univerzál
 
20
Vajdová Kateřina

2003              Univerzál
 
25
Vernerová Lucie
(Starší žákyně)
2005              Útočník
 
Vostárková Eva

2003              Univerzál
 
44
Vrzalová Berenika
(Juniorky)
2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška
(Juniorky)
2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel
Tel.: 777113687
Email: daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.