Sestava
» Elévové «

Brankáři

 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
Ptáček Vojtěch

2008              Brankář, Univerzál
 
Pucarević David

2008              Brankář, Univerzál

Hráči

 
21
Dědek Jakub

2008              Univerzál
 
Eliáš Matěj

2008              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
14
Janda Richard

2008              Univerzál
 
Janták Adam

2007              
 
4
Jelínek Václav

2008              Univerzál
 
51
Lán Kryštof
(Přípravka)
2010              Univerzál
 
32
Mečíř Michal

2008              Univerzál
 
Nauš Marek

2007              Univerzál
 
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
30
Rybníček Lukáš

2008              Univerzál
 
23
Schánělec Vít

2008              Univerzál
 
Šímová Veronika

2007              Univerzál
 
88
Šredl Samuel

2008              Univerzál
 
Šťastný Jakub

2008              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan
(Přípravka)
2010              Univerzál
 
Veselý Lukáš

2008              Univerzál
 
29
Vlach Aleš

2007              Univerzál
 
Vlček Tomáš

2008              
 
Vorlíček Petr

2008              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál
 
91
Wiesner Václav

2008              Univerzál

Realizační tým

 

Jelínek Václav
Tel.: 775 14 00 30
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz
 
Trenér a Vedoucí družstva
Pekárek Lukáš
Tel.: 721 78 61 61
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: elevci(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Štěpánek Jan
Tel.: 606 86 15 60
Email: pidi55(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Fuchsig Martin
Tel.: 724 84 17 12


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: SC Sluneta
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub