Sestava
» Elévové «

Brankáři

 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál
 
Ptáček Vojtěch

2008              Brankář, Univerzál
 
Pucarević David

2008              Brankář, Univerzál

Hráči

 
21
Dědek Jakub

2008              Univerzál
 
Eliáš Matěj

2008              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
14
Janda Richard

2008              Univerzál
 
Janták Adam

2007              
 
4
Jelínek Václav

2008              Univerzál
 
Kohout Ondřej

2008              
 
51
Lán Kryštof
(Přípravka)
2010              Univerzál
 
32
Mečíř Michal

2008              Univerzál
 
Nauš Marek

2007              Univerzál
 
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
30
Rybníček Lukáš

2008              Univerzál
 
23
Schánělec Vít

2008              Univerzál
 
5
Šímová Veronika

2007              Univerzál
 
88
Šredl Samuel

2008              Univerzál
 
Šťastný Jakub

2008              Univerzál
 
55
Štěpánek Jan
(Přípravka)
2010              Univerzál
 
Veselý Lukáš

2008              Univerzál
 
29
Vlach Aleš

2007              Univerzál
 
Vlček Tomáš

2008              
 
Vorlíček Petr

2008              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál
 
91
Wiesner Václav

2008              Univerzál

Realizační tým

 

Jelínek Václav
Tel.: 775 14 00 30
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz
 
Trenér a Vedoucí družstva
Pekárek Lukáš
Tel.: 721 78 61 61
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: elevci(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Štěpánek Jan
Tel.: 606 86 15 60
Email: pidi55(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Fuchsig Martin
Tel.: 724 84 17 12


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán