Sestava
» Muži C «

Brankáři

 
96
Budín Jan

1999              Brankář
 
9
Hofman David

2000              Brankář

Hráči

 
52
Aišmann Ondřej

2001              Univerzál
 
2
Bečvář Jaroslav

1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav

1972              Útočník
 
Chvojka Jiří

1995              Obránce
 
66
Dobrovolný Ondřej

2000              Univerzál
 
9
Dvořák Libor

1999              Útočník
 
27
Fryček Marek
(Muži B)
1995              Útočník
 
33
Huslička Tomáš

1993              Univerzál
 
66
Kopta Petr

1979              Obránce
 
12
Křížek Daniel

1995              Útočník
 
39
Kučaba Pavel
(Veteráni)
1973              Univerzál
 
8
Macek Matěj

1990              Obránce
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav

1992              Univerzál
 
13
Pekárek Lukáš

1987              Obránce
 
Scholz David

1991              Univerzál
 
49
Srnka Filip

2001              Univerzál
 
24
Stejskal Martin

1999              Obránce
 
28
Šredl Patrik
(Muži B)
1998              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel

2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch

2000              Obránce
 
14
Weber Radek
(Veteráni)
1971              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Pekárek Lukáš
Tel.: +420777401580
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Ccko(zavinac)florbalusti.cz


 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej