Sestava
» Muži C «

Brankáři

 
9
Hofman David

2000              Brankář

Hráči

 
52
Aišmann Ondřej

2001              Univerzál
 
2
Bečvář Jaroslav

1990              Univerzál
 
72
Bečvář Václav

1972              Útočník
 
Chvojka Jiří

1995              Obránce
 
66
Dobrovolný Ondřej

2000              Univerzál
 
9
Dvořák Libor

1999              Útočník
 
27
Fryček Marek
(Muži B)
1995              Útočník
 
Frýdl Lukáš

1990              Univerzál
 
33
Huslička Tomáš

1993              Univerzál
 
66
Kopta Petr

1979              Obránce
 
39
Kučaba Pavel
(Veteráni)
1973              Univerzál
 
8
Macek Matěj

1990              Obránce
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
71
Myslivec Václav

1992              Univerzál
 
13
Pekárek Lukáš

1987              Obránce
 
49
Srnka Filip

2001              Univerzál
 
24
Stejskal Martin

1999              Obránce
 
Strnad Jiří

1997              Univerzál
 
Syrový Radek

1985              Univerzál
 
28
Šredl Patrik
(Muži B)
1998              Univerzál
 
77
Štěrba Pavel

2000              Univerzál
 
10
Štorek Vojtěch

2000              Obránce
 
50
Tůma Martin
(Junioři)
2000              Útočník
 
11
Vojta Marek

1989              Útočník
 
14
Weber Radek
(Veteráni)
1971              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Pekárek Lukáš
Tel.: 777401580
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Ccko(zavinac)florbalusti.cz


 

18.1. Reklamace oblečení
Pátek 18.1.2019 od 16:00 do 18:00...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Liberec
Mladší žáci: Kadaň
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30
 
VS
Litvínov  -  FbÚ
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
25.1.2019 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: Gzmnázium Jateční
08:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína