Sestava
» Muži B «

Brankáři

 
92
Hlava Tomáš
(Muži A)
1992              Brankář
 
30
Hrstka Jan

1986              Brankář

Hráči

 
Fryček Marek
(Muži C)
1995              Univerzál
 
19
Grosse Jindřich

1991              Útočník
 
16
Harák Ivo

1998              Obránce
 
81
Jiránek Kamil

1989              Obránce
 
18
Kašpar Petr

1976              Útočník
 
18
Kreník Matouš

1993              Útočník
 
14
Kučaba Filip

1995              Univerzál
 
Mock Lukáš

1996              Útočník
 
28
Nergl Leoš

1990              Útočník
 
77
Nikolič Adam

1990              Útočník
 
10
Nikolič Hynek

1992              Útočník
 
4
Polanský Stanislav

1989              Útočník
 
21
Svoboda Ladislav

1989              Univerzál
 
2
Škvára Vít

1990              Obránce
 
28
Šredl Patrik

1998              Univerzál
 
42
Terč Štěpán

1994              Obránce
 
11
Vojta Marek

1989              Útočník
 
15
Zoul Martin

1980              Útočník
 
15
Žaloudek Matěj

1993              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Nergl Leoš
Tel.: 732 14 06 24
Email: leos.nergl(zavinac)gmail.com
 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich
Tel.: 606 15 48 64
Email: jindrich.grosse(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Bcko(zavinac)florbalusti.cz


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán