Sestava
» Muži B «

Brankáři

 
92
Hlava Tomáš
(Muži A)
1992              Brankář
 
30
Hrstka Jan

1986              Brankář

Hráči

 
27
Fryček Marek
(Muži C)
1995              Univerzál
 
19
Grosse Jindřich

1991              Útočník
 
16
Harák Ivo

1998              Obránce
 
81
Jiránek Kamil

1989              Obránce
 
18
Kašpar Petr

1976              Útočník
 
18
Kreník Matouš

1993              Útočník
 
14
Kučaba Filip

1995              Univerzál
 
Mock Lukáš

1996              Útočník
 
28
Nergl Leoš

1990              Útočník
 
77
Nikolič Adam

1990              Útočník
 
10
Nikolič Hynek

1992              Útočník
 
4
Polanský Stanislav

1989              Útočník
 
21
Svoboda Ladislav

1989              Univerzál
 
2
Škvára Vít

1990              Obránce
 
28
Šredl Patrik

1998              Univerzál
 
42
Terč Štěpán

1994              Obránce
 
11
Vojta Marek

1989              Útočník
 
15
Zoul Martin

1980              Útočník
 
15
Žaloudek Matěj

1993              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Nergl Leoš
Tel.: 732 14 06 24
Email: leos.nergl(zavinac)gmail.com
 
Vedoucí družstva
Grosse Jindřich
Tel.: 606 15 48 64
Email: jindrich.grosse(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Bcko(zavinac)florbalusti.cz


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Oto
Zítra má svátek Jaroslav

Včera slavil(a) narozeniny
Klepetko Pavel
Dnes slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Prokop Marek
Za 3 dny slaví narozeniny
Pokorný Vojtěch