Sestava
» Junioři «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš

2002              Brankář
 
2
Hrabě Dominik

2001              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář

Hráči

 
12
Beneš Dominik
(Muži A)
2001              Univerzál
 
47
Dolejší Jiří

2002              Univerzál
 
91
Fořt Miroslav
(Muži A)
2001              Univerzál
 
21
Friedl Vít
(Dorost)
2003              Univerzál
 
18
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
86
Goltsch Petr

2001              Univerzál
 
95
Herzina Dominik

2001              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej
(Muži A)
2002              Univerzál
 
28
Krupica Jakub

2001              Obránce
 
71
Kunc Vojtěch
(Dorost)
2003              Univerzál
 
39
Medek Jan

2002              Útočník
 
Novák Matyáš Gary

2003              Univerzál
 
62
Peška Jan

2002              Univerzál
 
96
Pucarević Adam

2001              Útočník
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
13
Secký Šimon
(Dorost)
2003              Univerzál
 
27
Semerád Dan

2001              Univerzál
 
50
Trčka Vladimír

2003              Útočník
 
40
Vaca Jan

2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
14
Vítek Pavel

2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel

2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip

2001              Útočník
 
88
Závěrka Adam
(Dorost)
2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a vedoucí družstva
Trčka Vladimír
Tel.: 775399331
Email: trcoun(zavinac)seznam.cz


 

16.9. Zavřený sekretariát
Od 16.9. do 20. 9. 2019 bude zavřený sekretariát z důvodu nemoci


 
««    »»
Září 2019
1
234567 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
8
910111213 Junioři: SH Jindřichův Hradec
14 Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
15
161718 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
192021 Muži A: SC SLUNETA Ústí n./L
Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Veteráni: SH Chemik Lovosice
Junioři: SH Milevsko
Starší žáci A: Teplice
Ženy A: Praha
22 Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
Ženy A: Praha
Dorostenky: SH Kadaň
2324252627 Muži A: MSH Havířov
28 Muži A: ¨MSH Havířov
Muži C: SH Most
Dorost: SC SLUNETA Ústí n./L
Dorost B: SH Krupka
Mladší žáci: Gymnázium Ústí n./L.
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Ženy B: SH Český Dub
29 Muži B: SC SLUNETA Ústí n./L
Junioři: SC SLUNETA Ústí n./L
30 Junioři: SH Jižní Město

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Bulldogs Brno
SC SLUNETA Ústí n./L
21.9.2019 18:30-20:30
 
VS
Florbal Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
27.9.2019 19:00-21:00

Další týmy
Veteráni
21.9.: SH Chemik Lovosice
Muži B
21.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
13:00-15:30

Ženy A
21.9.: Praha
Junioři
21.9.: SH Milevsko
18:00-20:30

Starší žáci A
21.9.: Teplice
Dorostenky
22.9.: SH Kadaň
Ženy A
22.9.: Praha
Junioři
22.9.: SC SLUNETA Ústí n./L
17:00-19:30


 



 
Dnes má svátek Matouš
Zítra má svátek Darina

Včera slavil(a) narozeniny
Hrabě Dominik
Dnes slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Zeman Matěj
Za 3 dny slaví narozeniny
Krupica Štěpán
Kučaba Pavel
Vondráčková Daniela