Sestava
» Junioři «


Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš
(Dorost)
2002              Brankář
 
2
Hrabě Dominik
(Dorost)
2001              Brankář
 
51
Kvapil Karel

1999              Brankář

Hráči

 
16
Beneš Dominik
(Dorost)
2001              Univerzál
 
72
Černý Jan

1999              Útočník
 
39
Dolejší Jiří
(Dorost)
2002              Univerzál
 
30
Esterka Vojtěch

2000              Obránce
 
91
Fořt Miroslav
(Dorost)
2001              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin

2000              Univerzál
 
5
Göndör Marcel

1999              Útočník
 
11
Kawulok Ondřej
(Dorost)
2002              Univerzál
 
89
Krbec Mikuláš

1999              Univerzál
 
13
Matějka Filip
(Dorost)
2001              Univerzál
 
22
Myslivec Karel

1999              Univerzál
 
54
Pazderka Václav

1999              Univerzál
 
13
Poloprutský Aleš

1999              Útočník
 
96
Pucarević Adam
(Dorost)
2001              Útočník
 
7
Riegert Karel

2000              Útočník
 
17
Semerád Dan
(Dorost)
2001              Univerzál
 
10
Vavruška Václav

2000              Útočník
 
10
Vítek Pavel
(Dorost)
2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel
(Dorost)
2001              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Vojta Marek
Tel.: 728 11 19 93
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: juniori_A(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent trenéra
Kolstrunk Jakub
Tel.: 702 81 87 96
Email: Kubakolstrunk(zavinac)gmail.com
Email funkce: juniori(zavinac)florbalusti.cz
 
Vedoucí družstva
Kawulok Tomáš
Tel.: 602 14 74 60
Email: kawulok(zavinac)rekawi.cz
Email funkce: juniori(zavinac)florbalusti.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub