Sestava
» Juniorky «

Brankáři

 
Junková Eliška
(Dorostenky)
2002              Brankář
 
Schořálková Michaela

2000              Brankář
 
Sikorová Michaela

1999              Brankář

Hráči

 
91
Čurdová Karolína

2000              Univerzál
 
22
Fürbachová Adéla
(Dorostenky)
2002              
 
55
Janurová Eliška
(Dorostenky)
2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
88
Kročáková Andrea
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
90
Kročáková Eliška

2000              Útočník
 
27
Kubíková Adéla
(Dorostenky)
2001              Univerzál
 
33
Mečířová Klára
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
47
Neumanová Natálie
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška
(Dorostenky)
2001              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula
(Dorostenky)
2001              Univerzál
 
Žižková Nikol

1999              

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel
Tel.: 777 11 36 87
Email: daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: zeny(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Wildhaber Michal
 
Asistent
Huslička Tomáš
Tel.: 732 37 09 24
Email: Husli(zavinac)seznam.cz


 

19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Únor 2018
123 Mladší žáci: SC Sluneta
4 Muži B: SC Sluneta
Muži C: MSH Teplice
Dorost B: SC Semily
Mladší žáci: MSC Česká Lípa
Přípravka: SH Meziboří
5678910 Veteráni: SC Sluneta
Junioři: Brno
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: MSH Chomutov
11 Muži A: SC Sluneta
Junioři: Ostrava
121314151617 Muži B: HK Rokycany
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: SC Sluneta
Dorostenky: SH Kadaň
18 Muži A: SC Sluneta
Muži B: Plzeň
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
192021222324 Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SC Sluneta
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
25 Muži C: SH Neratovice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH ZŠ Smržovka
2627 Muži A: Ostrava
28

 
Muži A
 
VS
FBC Ostrava  -  FbÚ
Ostrava
27.2.2018 16:50 - 20:00
 
VS
FbÚ  -  FbŠ Bohemians
SC Sluneta
4.3.2018 17:00-20:00

Další týmy
Juniorky
3.3.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Veteráni
3.3.: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorost
3.3.: MSH Teplice
Muži B
3.3.: SC Sluneta
20:00-23:00

Junioři
3.3.: Praha
Muži B
4.3.: SC Sluneta
12:00-15:00

Junioři
4.3.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Dorota
Zítra má svátek Alexandr

Včera slavil(a) narozeniny
Berounský Lukáš
Vojta Marek
Dnes slaví narozeniny
Güttner Daniel
Za 3 dny slaví narozeniny
Kühnel Radim
Täuber Jaromír ml.