Sestava
» Juniorky «

Brankáři

 
15
Findrová Malvína

2002              Brankář
 
37
Schořálková Michaela

2000              Brankář

Hráči

 
91
Čurdová Karolína
(Ženy)
2000              Univerzál
 
22
Fürbachová Adéla
(Dorostenky)
2002              Univerzál
 
55
Janurová Eliška

2001              Univerzál
 
9
Jasanová Klára

2002              Univerzál
 
27
Kubíková Adéla

2001              Univerzál
 
Linhartová Aneta

2001              Univerzál
 
74
Marešová Nella

2002              
 
33
Mečířová Klára

2002              Univerzál
 
17
Mrázová Lucie
(Dorostenky)
2003              Obránce
 
87
Neumanová Natálie

2002              Univerzál
 
Nygrýnová Elena

2002              Univerzál
 
5
Poláková Eliška

2001              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška
(Dorostenky)
2003              Univerzál
 
85
Šímová Kateřina

2002              Univerzál
 
3
Špírková Lucie

2000              Univerzál
 
10
Štolbová Vendula

2001              Univerzál
 
44
Vrzalová Berenika

2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Wildhaber Michal
Tel.: 723255815
Email: michal.wildhaber(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Huslička Tomáš
Tel.: 732370924
Email: Husli(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Kubíková Adéla
Tel.: 721520595


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Prosinec 2018
12
3456789
101112131415 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SC SLUNETA
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Juniorky: STODOLA Aréna Střešovice
16 Muži A: SH BIOS Kladno
Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Junioři: SC Sluneta
Starší žáci A: SH Kadaň
Elévové: Městská SH Teplice
Juniorky: 0
171819202122 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH SPORTaS Litvínov
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Vojanova Děčín
23 Junioři: SC Sluneta
24252627282930
31

 
Muži A
 
VS
Kladno  -  FbÚ
SH BIOS Kladno
16.12.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci B
15.12.: SH Přívozní Lovosice
09:00-13:00

Muži B
15.12.: Hala míčových sportů Liberec
14:30-16:30

Junioři
15.12.: SC Sluneta
19:00-21:00

Juniorky
15.12.: STODOLA Aréna Střešovice
16:00-18:00

Dorost
15.12.: SC SLUNETA
Starší žáci A
16.12.: SH Kadaň
09:00-15:00

Elévové
16.12.: Městská SH Teplice
Juniorky
16.12.: 0
10:00-13:00

Muži B
16.12.: Hala míčových sportů Liberec
10:00-12:30

Junioři
16.12.: SC Sluneta
13:00-15:00


 



 
Dnes má svátek Julie
Zítra má svátek Dana

Za 2 dny slaví narozeniny
Matiscsáková Jana
Za 3 dny slaví narozeniny
Jasanová Klára
Kubeš Oliver
Puc Jan