Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
Dobosz Matěj

2006              Brankář
 
Landa Lukáš

2005              Brankář

Hráči

 
48
Chroustovský Marek

2006              Univerzál
 
Černovský Jan

2006              
 
27
Červinka Jakub

2006              Univerzál
 
Dunaj Petr

2005              Univerzál
 
15
Huber Theodor

2005              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří

2006              Univerzál
 
8
Jirsák David

2006              Univerzál
 
26
Kábele Šimon

2006              Univerzál
 
Kasper Petr

2005              Univerzál
 
Kastl Jiří

2005              Univerzál
 
Král Filip

2006              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán

2006              Univerzál
 
66
Malý Štěpán

2005              Univerzál
 
9
Matějka Tomislav

2005              
 
60
Ottel Miroslav

2006              Univerzál
 
Podráský Václav

2005              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk

2006              Univerzál
 
Porč Lukáš

2005              
 
46
Pošíval Josef

2005              
 
Priban David

2005              Univerzál
 
Rekas Jakub

2006              
 
5
Sklenář Ondřej

2005              Univerzál
 
30
Sturm Samuel

2006              Univerzál
 
99
Šafařík Ondřej

2006              Univerzál
 
50
Tůma Jan

2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Elévové)
2007              Univerzál
 
11
Vondra Aleš

2006              Univerzál
 
33
Vondruška Jan

2006              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří

2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém
(Elévové)
2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš
(Elévové)
2007              Univerzál
 
Werner Ondřej

2005              Univerzál
 
Zahradník Jan

2005              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Vondruška Jan
Tel.: 731 601 359
Email: honza.vondruska(zavinac)gmail.com
 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725 89 00 80
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Vedoucí družstva
Heřmánek Josef
Tel.: 608 51 08 43
Email: josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz
Email funkce: ml_zaci(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent
Vojta Marek
Tel.: 728 11 19 93
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán