Sestava
» Mladší žáci «

Brankáři

 
Dobosz Matěj
(Starší žáci A)
2006              Brankář
 
4
Jelínek Václav

2008              Brankář
 
Kremlík Tomáš

2007              Brankář, Univerzál

Hráči

 
48
Chroustovský Marek
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
35
Černovský Jan

2006              Univerzál
 
Černý Matěj

2006              Univerzál
 
21
Dědek Jakub
(Elévové)
2008              Univerzál
 
61
Güttner Daniel

2007              Univerzál
 
Hacmac Jakub Petr

2007              Univerzál
 
44
Havran Martin

2007              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří

2006              Univerzál
 
26
Janták Adam

2007              Univerzál
 
8
Jirsák David

2006              Univerzál
 
89
Král Filip

2006              Univerzál
 
Krejza Jan

2006              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
9
Nauš Marek

2007              Univerzál
 
6
Neugebauer Lukáš

2007              Univerzál
 
19
Pokorný Čeněk

2006              Univerzál
 
7
Primus Matěj

2007              Univerzál
 
Prousek David

2007              Univerzál
 
3
Rekas Jakub

2006              Univerzál
 
30
Sturm Samuel
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
Šíp Marek

2007              Univerzál
 
50
Tůma Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš

2007              Univerzál
 
11
Vondra Aleš

2006              Univerzál
 
33
Vondruška Jan
(Starší žáci A)
2006              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří

2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém

2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš

2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pekárek Lukáš
Tel.: 777401580
Email: lukas.pekarek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: 721 786 161 - trenérské číslo
 
Asistent trenéra
Jelínek Václav
Tel.: 775140030
Email: 1.jelen(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Myslivec Václav
Tel.: 728419874
Email: vendelmalkin(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Dittrich Tadeáš
Email: tadeasfiala(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.