Sestava
» Veteráni «

Brankáři

 
20
Kodrle Tomáš

1975              Brankář
 
7
Kokeš Jan

1978              Brankář
 
17
Secký František

1976              Brankář
 
Špičák Petr

1982              Brankář

Hráči

 
72
Bečvář Václav
(Muži C)
1972              Útočník
 
81
Černý Jan

1978              Obránce
 
33
Filipec Petr

1968              Útočník
 
22
Heřmánek Josef

1979              Útočník
 
Karban Zdeněk

1978              Univerzál
 
18
Kašpar Petr

1976              Útočník
 
69
Koník Jakub
(Muži A)
1980              Útočník
 
66
Kopta Petr
(Muži C)
1979              Obránce
 
78
Kubeš Jan

1985              Obránce
 
39
Kučaba Pavel

1973              Univerzál
 
10
Lenc Petr

1968              Útočník
 
Schejbal Tomáš

1980              Obránce
 
20
Srsen Lukáš

1985              Útočník
 
74
Ševela Radek

1974              Útočník
 
55
Štěpánek Jan
(Veteráni)
1976              Univerzál
 
27
Tym Antonín

1977              Obránce
 
70
Vandrovec Ivan

1976              Univerzál
 
11
Vojta Marek
(Muži C)
1989              Útočník
 
47
Vondruška Jan

1978              Obránce
 
3
Vondrušková Věra

1975              Obránce
 
Vrána Tomáš

1981              Univerzál
 
14
Weber Radek

1971              Útočník
 
15
Zoul Martin
(Muži B)
1980              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 

18.1. Reklamace oblečení
Pátek 18.1.2019 od 16:00 do 18:00...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Liberec
Mladší žáci: Kadaň
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30
 
VS
Litvínov  -  FbÚ
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
25.1.2019 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: Gzmnázium Jateční
08:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína