Sestava
» Veteráni «

Brankáři

 
96
Budín Tomáš

1968              Brankář
 
20
Kodrle Tomáš
(Muži C)
1975              Brankář
 
17
Secký František

1976              Brankář

Hráči

 
72
Bečvář Václav
(Muži C)
1972              Útočník
 
81
Černý Jan

1978              Obránce
 
33
Filipec Petr

1968              Útočník
 
11
Fořt Radim

1977              
 
22
Heřmánek Josef

1979              
 
Karban Zdeněk

1978              Univerzál
 
18
Kašpar Petr
(Muži B)
1976              Útočník
 
69
Koník Jakub
(Muži A)
1980              Útočník
 
66
Kopta Petr
(Muži C)
1979              Obránce
 
78
Kubeš Jan

1985              Obránce
 
10
Lenc Petr

1968              Útočník
 
79
Okénka Martin

1979              Útočník
 
74
Ševela Radek

1974              Útočník
 
55
Štěpánek Jan
(Muži C)
1976              
 
27
Tym Antonín

1977              Obránce
 
70
Vandrovec Ivan

1976              Univerzál
 
Vrána Tomáš

1981              
 
14
Weber Radek

1971              Útočník
 
15
Zoul Martin
(Muži B)
1980              Útočník

Realizační tým

 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602 38 12 26
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Oto
Zítra má svátek Jaroslav

Včera slavil(a) narozeniny
Klepetko Pavel
Dnes slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Prokop Marek
Za 3 dny slaví narozeniny
Pokorný Vojtěch