Sestava
» Přípravka «

Brankáři


Hráči

 
Černý Viktor

2010              Univerzál
 
Daniš Marek

              
 
Dulík Matyáš

2010              Univerzál
 
Fajt Jaroslav

2013              Univerzál
 
Fajt Václav

2012              Univerzál
 
Hanauer Dan

2011              
 
9
Hůla Samuel

2012              Univerzál
 
Kadlec Lukáš

2010              Univerzál
 
Krupka Josef

2008              Univerzál
 
Krupková Anežka

2010              Univerzál
 
Kubeš Oliver

2012              Univerzál
 
51
Lán Kryštof

2010              Univerzál
 
Maleček Tomáš

2010              Univerzál
 
Medonos Adam

2012              
 
Mrázek Petr

2010              Univerzál
 
31
Nepraš Matěj

2010              Univerzál
 
30
Nepraš Vojtěch

2012              Univerzál
 
Paseka Tadeáš

2013              Univerzál
 
Pečenka David

2011              Univerzál
 
Ptáček Štěpán

2011              Univerzál
 
Puchta Adam

2011              Univerzál
 
Sluka Tadeáš

2012              Univerzál
 
13
Stummer Adam

2010              Univerzál
 
Stummer Mirek

2010              Univerzál
 
Suchý Vojtěch

2010              Univerzál
 
Špičák Petr

2013              Univerzál
 
Špinka Jan

2011              Univerzál
 
Šuma Jáchym

2011              Univerzál
 
Urbánek Štěpán

2011              Univerzál
 
Vaněk Jan

2010              Univerzál
 
8
Zeman Jakub

2011              Univerzál
 
10
Zeman Matěj

2013              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Vondruška Jan
Tel.: 731601359
Email: honza.vondruska(zavinac)gmail.com
 
Trenér
Heřmánek Josef
Tel.: 608510843
Email: josef.hermanek(zavinac)zpmvcr.cz
 
Trenér
Malý Ladislav
Tel.: 777901790
Email: ladis.maly(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Vondruška Jan
Tel.: 731500647
Email: bobo.honzik(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Herzina Dominik
Tel.: 728551175
Email: dominik95usk(zavinac)seznam.cz
 
Asistent trenéra
Hrabě Dominik
Email: dominik602(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
09:00-13:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Leopold
Zítra má svátek Otmar

Zítra slaví narozeniny
Mrázová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr