Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Dobosz Matěj
(Mladší žáci)
2006              Brankář
 
Pražák Vojtěch

2004              Brankář, Univerzál

Hráči

 
48
Chroustovský Marek
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
63
Dobosz Jan

2004              Univerzál
 
24
Dolejší Jan

2004              Univerzál
 
Duda Jan

2003              Univerzál
 
21
Friedl Vít

2003              Univerzál
 
5
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Mladší žáci)
2005              Univerzál
 
71
Kunc Vojtěch

2003              Univerzál
 
66
Malý Štěpán
(Mladší žáci)
2005              Univerzál
 
9
Matějka Tomislav
(Mladší žáci)
2005              
 
32
Mečíř Jan

2004              Univerzál
 
7
Pittner Michal

2003              Univerzál
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
13
Secký Šimon

2003              Univerzál
 
33
Vondruška Jan
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
38
Votava Petr

2003              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Malý Ladislav
Tel.: 777 90 17 90
Email: ladis.maly(zavinac)seznam.cz
Email funkce: st_zaci_A(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725 89 00 80
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Asistent
Vojta Marek
Tel.: 728 11 19 93
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Marek
Zítra má svátek Oto

Dnes slaví narozeniny
Klepetko Pavel
Zítra slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Prokop Marek