Sestava
» Starší žáci A «

Brankáři

 
Dobosz Matěj

2006              Brankář
 
8
Landa Lukáš
(Starší žáci B)
2005              Brankář
 
Pražák Vojtěch

2004              Brankář, Univerzál

Hráči

 
48
Chroustovský Marek

2006              Univerzál
 
63
Dobosz Jan

2004              Univerzál
 
58
Dolejší Jan

2004              Univerzál
 
15
Huber Theodor

2005              Univerzál
 
22
Jankovský Jiří
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
24
Krupica Štěpán

2006              Univerzál
 
9
Matějka Tomislav

2005              Univerzál
 
9
Nauš Marek
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
30
Sturm Samuel

2006              Univerzál
 
50
Tůma Jan

2006              Univerzál
 
29
Vlach Aleš
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
33
Vondruška Jan

2006              Univerzál
 
Vörös Martin

2005              Univerzál
 
25
Vrzala Jiří
(Mladší žáci)
2006              Univerzál
 
2
Vrzala Vilém
(Mladší žáci)
2007              Univerzál
 
16
Weber Tadeáš
(Mladší žáci)
2007              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér
Pavelka Vít
Tel.: 725890080
Email: pavelkavitek(zavinac)gmail.com
 
Asistent
Vojta Marek
Tel.: 728111993
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
 
Vedoucí družstva
Weber Radek
Tel.: 602381226
Email: rweber(zavinac)seznam.cz


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
09:00-13:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Leopold
Zítra má svátek Otmar

Zítra slaví narozeniny
Mrázová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr