Sestava
» Starší žáci B «


Brankáři

 
15
Šorf Ondřej

2003              Brankář, Univerzál

Hráči

 
25
Arnold Michal

2003              
 
14
Bursík Jonáš

2004              Univerzál
 
Čečák Jakub

2003              Univerzál
 
Fofonka Petr

2004              Univerzál
 
Folk Jaroslav

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel

2003              Univerzál
 
Hanke Vilém

2003              Univerzál
 
Hons Ondřej

2004              
 
10
Kimmer Jan Simeon

2004              
 
Kovařík Michal

2003              Univerzál
 
Křivka Dominik

2004              Univerzál
 
Krušina Lukáš

2003              Univerzál
 
Mošnička Jan

2002              Univerzál
 
Moudrý Šimon

2004              Univerzál
 
Polák Jan Samuel

2005              Univerzál
 
Pyskatý David

2004              
 
Sláma Jan

2004              
 
Srba Tomáš

2004              Univerzál
 
31
Šafařík Jiří

2004              Univerzál
 
Štěpán Vojtěch

2003              Univerzál
 
Vlk Zdeněk

2003              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724 65 58 40
Email: josef.gebert(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: st_zaci_B(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Křivka Tomáš
Tel.: 603 76 47 89
Email: krivka.tomas(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Klepetko Pavel


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Marek
Zítra má svátek Oto

Dnes slaví narozeniny
Klepetko Pavel
Zítra slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Prokop Marek