Sestava
» Starší žáci B «


Brankáři

 
15
Šorf Ondřej

2003              Brankář, Univerzál

Hráči

 
25
Arnold Michal

2003              
 
14
Bursík Jonáš

2004              Univerzál
 
Čečák Jakub

2003              Univerzál
 
Fofonka Petr
(Starší žáci B)
2004              Univerzál
 
Folk Jaroslav

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel

2003              Univerzál
 
Hanke Vilém

2003              Univerzál
 
Hons Ondřej

2004              
 
Kimmer Jan Simeon

2004              
 
Kovařík Michal

2003              Univerzál
 
Křivka Dominik

2004              Univerzál
 
Krušina Lukáš

2003              Univerzál
 
Mošnička Jan

              
 
Moudrý Šimon

2004              Univerzál
 
Polák Jan Samuel
(Starší žáci B)
2005              Univerzál
 
Pyskatý David

2004              
 
Sláma Jan

2004              
 
Srba Tomáš

2004              Univerzál
 
31
Šafařík Jiří

2004              Univerzál
 
Štěpán Vojtěch

2003              Univerzál
 
Vlk Zdeněk

2003              Univerzál

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Gebert Josef
Tel.: 724 65 58 40
Email: josef.gebert(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: st_zaci_B(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Křivka Tomáš
Tel.: 603 76 47 89
Email: krivka.tomas(zavinac)seznam.cz
 
Asistent
Klepetko Pavel


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán