Sestava
» Starší žákyně «

Brankáři

 
15
Rybníčková Šárka

2005              Brankář
 
Vacková Karolína
(Přípravka)
2010              Brankář
 
Zajícová Martina

2004              Brankář

Hráči

 
71
Beránková Natálie

2006              Útočník
 
11
Dostálová Veronika

2005              Útočník
 
7
Hrdličková Tereza

2003              Útočník
 
Kočková Anežka

2003              Obránce
 
Kupcová Jana

2006              Univerzál
 
99
Mrázová Lucie

2003              Obránce
 
Plíšková Kateřina
(Elévové)
2008              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška

2003              Univerzál
 
29
Pribanová Johana

2004              Obránce
 
24
Rosendorfová Michala

2003              Útočník
 
31
Rousová Aneta

2004              Útočník
 
92
Savryha Eva

2003              Univerzál
 
85
Šímová Veronika
(Elévové)
2007              Univerzál
 
16
Škrabalová Kristýna

2005              
 
20
Vajdová Kateřina

2003              Univerzál
 
25
Vernerová Lucie

2005              Útočník
 
44
Vrzalová Berenika

2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel
Tel.: 777 11 36 87
Email: daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: zeny(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Wildhaber Michal
Email funkce: zakyne(zavinac)florbalusti.cz


 

19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Únor 2018
123 Mladší žáci: SC Sluneta
4 Muži B: SC Sluneta
Muži C: MSH Teplice
Dorost B: SC Semily
Mladší žáci: MSC Česká Lípa
Přípravka: SH Meziboří
5678910 Veteráni: SC Sluneta
Junioři: Brno
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: MSH Chomutov
11 Muži A: SC Sluneta
Junioři: Ostrava
121314151617 Muži B: HK Rokycany
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: SC Sluneta
Dorostenky: SH Kadaň
18 Muži A: SC Sluneta
Muži B: Plzeň
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
192021222324 Junioři: MSH Teplice
Mladší žáci: SH ZŠ Dobiášova Liberec
25 Muži C: SH Neratovice
Junioři: SC Sluneta
Mladší žáci: SH ZŠ Smržovka
2627 Muži A: Ostrava
28

 
Muži A
 
VS
FBC Ostrava  -  FbÚ
Ostrava
27.2.2018 16:50 - 20:00

Další týmy
Mladší žáci
24.2.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Junioři
24.2.: MSH Teplice
Mladší žáci
25.2.: SH ZŠ Smržovka
Muži C
25.2.: SH Neratovice
Junioři
25.2.: SC Sluneta
12:00-15:00


 



 
Dnes má svátek Petr
Zítra má svátek Svatopluk

Včera slavil(a) narozeniny
Sláma Jan
Dnes slaví narozeniny
Behenský Lukáš
Nepraš Matěj
Za 2 dny slaví narozeniny
France Lukáš
Kopta Petr
Krbec Mikuláš
Štorek Vladimír ml.
Za 3 dny slaví narozeniny
Berounský Lukáš
Vojta Marek