Sestava
» Starší žákyně «

Brankáři

 
15
Rybníčková Šárka

2005              Brankář
 
Vacková Karolína
(Přípravka)
2010              Brankář
 
Zajícová Martina

2004              Brankář

Hráči

 
71
Beránková Natálie

2006              Útočník
 
11
Dostálová Veronika

2005              Útočník
 
7
Hrdličková Tereza

2003              Útočník
 
Kočková Anežka

2003              Obránce
 
Kupcová Jana

2006              Univerzál
 
99
Mrázová Lucie

2003              Obránce
 
Plíšková Kateřina
(Elévové)
2008              Univerzál
 
13
Poláková Jindřiška

2003              Univerzál
 
29
Pribanová Johana

2004              Obránce
 
24
Rosendorfová Michala

2003              Útočník
 
31
Rousová Aneta

2004              Útočník
 
92
Savryha Eva

2003              Univerzál
 
85
Šímová Veronika
(Elévové)
2007              Univerzál
 
16
Škrabalová Kristýna

2005              
 
20
Vajdová Kateřina

2003              Univerzál
 
25
Vernerová Lucie

2005              Útočník
 
44
Vrzalová Berenika

2003              Útočník
 
12
Vrzalová Eliška

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér a Vedoucí družstva
Priban Daniel
Tel.: 777 11 36 87
Email: daniel.priban(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: zeny(zavinac)florbalusti.cz
 
Trenér
Wildhaber Michal
Email funkce: zakyne(zavinac)florbalusti.cz


 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Oto
Zítra má svátek Jaroslav

Včera slavil(a) narozeniny
Klepetko Pavel
Dnes slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 2 dny slaví narozeniny
Prokop Marek
Za 3 dny slaví narozeniny
Pokorný Vojtěch