Sestava
» Muži A «


Brankáři

 
31
Čáp Karel

1999              Brankář
 
98
Netopilík Marek

1998              Brankář

Hráči

 
12
Beneš Dominik
(Junioři)
2001              Univerzál
 
77
Cabejšek Daniel

1999              Univerzál
 
71
Čuda Štěpán

1999              Univerzál
 
30
Esterka Vojtěch

2000              Obránce
 
91
Fořt Miroslav
(Junioři)
2001              Univerzál
 
52
Fuchsig Martin
(Junioři)
2000              Útočník
 
6
Glatz Michal

1992              Obránce
 
68
Horák Jiří

1989              Obránce
 
6
Janata Jonáš

1999              Univerzál
 
8
Kolstrunk Jakub

1997              Útočník
 
69
Koník Jakub

1980              Útočník
 
17
Kopecký Viktor

1995              Útočník
 
89
Krbec Mikuláš

1999              Útočník
 
97
Kühnel Radim

1997              Obránce
 
4
Kužel Radek

1997              Útočník
 
48
Miščík Lukáš

1992              Útočník
 
16
Novák Josef

1998              Útočník
 
33
Pavelka Vít

1997              Útočník
 
35
Poloprutský Aleš

1999              Útočník
 
15
Sattler Tomáš

1996              Obránce
 
27
Semerád Dan
(Junioři)
2001              Univerzál
 
13
Stummer David

1992              Obránce
 
24
Štorek Vladimír

1997              Útočník
 
55
Täuber Lukáš

1998              Obránce
 
10
Vavruška Václav
(Junioři)
2000              Útočník
 
14
Vítek Pavel
(Junioři)
2001              Obránce
 
67
Vlček Pavel
(Junioři)
2001              Univerzál
 
25
Vybíral Filip
(Junioři)
2001              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Vojta Marek
Tel.: 728111993
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent trenéra
Derka David
Tel.: 721860937
Email: derka.david(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Štorek Vladimír
Tel.: 602452325
Email: vl.storek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Acko(zavinac)florbalusti.cz
 
Fyzioterapeut
Alinče Ladislav
Email: alilada(zavinac)centrum.cz


 

18.1. Reklamace oblečení
Pátek 18.1.2019 od 16:00 do 18:00...


 
««    »»
Leden 2019
12345 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SC Sluneta
Juniorky: Sluneta
6 Muži B: SC SLUNETA
Juniorky: SH Děkanka
789101112 Muži A: SH ZŠ Kunratice
Veteráni: UJEP
Mladší žáci: Liberec
Mladší žáci: Kadaň
Přípravka: Gymnázium Litoměřice
Juniorky: SC SLUNETA
13 Muži A: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: Městská SH Chomutov
141516171819 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Dorost: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Starší žáci A: Jatečka
Starší žáci B: Gzmnázium Jateční
Ženy: SH Česká Lípa
20 Muži B: SC SLUNETA
Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky: SH TJ Turnov
2122232425 Muži A: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
26 Junioři: SC Sluneta
Juniorky: SH ZŠ Dobiášova Liberec
27 Muži A: SC SLUNETA
Veteráni: SH Králův Dvůr
Junioři: SC Sluneta
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: Nová MSH Mladá Boleslav
28293031

 
Muži A
 
VS
FbÚ  -  Z.F.K.Petrovice
SC SLUNETA
19.1.2019 17:00-19:30
 
VS
Litvínov  -  FbÚ
SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
25.1.2019 20:00-22:30

Další týmy
Starší žáci A
19.1.: Jatečka
09:00-15:40

Starší žáci B
19.1.: Gzmnázium Jateční
08:00-13:00

Muži B
19.1.: SH Krupka
17:00-19:30

Dorost
19.1.: MSH Plzeň III (Lokomotiva III)
Ženy
19.1.: SH Česká Lípa
Muži B
20.1.: SC SLUNETA
17:00-19:30

Muži C
20.1.: SH SOUŠ ROUDNICE
Dorostenky
20.1.: SH TJ Turnov
Junioři
21.1.: SC Sluneta
19:30-21:30


 



 
Dnes má svátek Vladislav
Zítra má svátek Doubravka

Dnes slaví narozeniny
Kubeš Jan
Zítra slaví narozeniny
Šímová Kateřina
Za 2 dny slaví narozeniny
Trnovcová Karolína