Sestava
» Muži A «


Brankáři

 
90
Fibiger Tomáš

1996              Brankář
 
92
Hlava Tomáš

1992              Brankář
 
98
Netopilík Marek

1998              Brankář
 
88
Weissgärber Petr

1989              Brankář

Hráči

 
30
Esterka Vojtěch
(Junioři)
2000              Obránce
 
52
Fuchsig Martin
(Junioři)
2000              Univerzál
 
6
Glatz Michal

1992              Obránce
 
68
Horák Jiří

1989              Obránce
 
8
Kolstrunk Jakub

1997              Útočník
 
69
Koník Jakub

1980              Útočník
 
17
Kopecký Viktor

1995              Útočník
 
89
Krbec Mikuláš
(Junioři)
1999              Univerzál
 
97
Kühnel Radim

1997              Obránce
 
4
Kužel Radek

1997              Útočník
 
16
Novák Josef

1998              Útočník
 
33
Pavelka Vít

1997              Útočník
 
19
Semerád Vojtěch

1998              Obránce
 
71
Stibor Adam

1998              Útočník
 
13
Stummer David

1992              Obránce
 
99
Šafařovský Jiří

1997              Útočník
 
24
Štorek Vladimír

1997              Útočník
 
29
Täuber Jaromír

1994              Obránce
 
55
Täuber Lukáš

1998              Obránce
 
10
Vavruška Václav
(Junioři)
2000              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Vojta Marek
Tel.: 728 11 19 93
Email: marek.vojta(zavinac)florbalusti.cz
 
Asistent trenéra
Kopta Petr
Tel.: 777 80 51 10
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz
 
Vedoucí družstva
Štorek Vladimír
Tel.: 602 45 23 25
Email: vl.storek(zavinac)florbalusti.cz
Email funkce: Acko(zavinac)florbalusti.cz
 
Fyzioterapeut
Skala Pavel
 
Budování týmu
Krbcová Mašínová Lenka


 

12.12. Stříbrníky
Přípravka, STŽ B, žákyně, dorostenky, juniorky...


11.12. Elévové
Teambuildingová akce ...


5.12. Elévové
Vánoční hraní proti rodičům...


 
««    »»
Prosinec 2017
12 Muži B: ZŠ Františkovy Lázně
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: Gym. Jateční
Dorostenky: Hala míčových sportů Liberec
3 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Šťáhlavy
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Dorost: SH Šťáhlavy
Elévové: SC Sluneta
456789 Muži A: Home Credit Aréna Liberec
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři: FbC Hradec Králové
Mladší žáci: SH SPORTCLUB 80 Chomutov
Mladší žáci: SH Chemik Lovosice
Přípravka: Vojanova Děčín
10 Junioři: SH SportPoint Brno
Dorost B: SH Chemik Lovosice
Elévové: Kralupy nad Vltavou - V Luhu 1089
Juniorky: MSH Chomutov
Starší žákyně: SC Sluneta
111213 VH spolku FbÚ: Gym Jateční
1415 Muži A: SH Česká Lípa
16 Muži B: MSH Louny
Starší žáci A: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky: Gym. Jateční
17 Muži A: SC Sluneta
Muži B: SH Chemik Lovosice
Veteráni: SC Sluneta
Muži C: SH Chemik Lovosice
Junioři: Aréna Sparta
18192021222324
25262728293031

 
Muži A
 
VS
Česká Lípa  -  FbÚ
SH Česká Lípa
15.12.2017 19:00-21:00
 
VS
FbÚ  -  Vítkovice
SC Sluneta
17.12.2017 17:00-20:00

Další týmy
Muži B
16.12.: MSH Louny
16:00-18:00

Starší žáci A
16.12.: SH TJ Jiskra Nový Bor
Starší žáci B
16.12.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorostenky
16.12.: Gym. Jateční
Junioři
17.12.: Aréna Sparta
Muži C
17.12.: SH Chemik Lovosice
Muži B
17.12.: SH Chemik Lovosice
10:00-12:00

Veteráni
17.12.: SC Sluneta

 



 
Dnes má svátek Lucie
Zítra má svátek Lýdie

Dnes slaví narozeniny
Jasanová Klára
Zítra slaví narozeniny
Budín Jan
Kimmer Jan Simeon
Terč Štěpán