Sestava
» Dorost «

Brankáři

 
24
Dittrich Tadeáš

2002              Brankář
 
Štěpánek Jan

2002              Brankář

Hráči

 
25
Arnold Michal
(Dorost B)
2003              Útočník
 
97
Čečák Jakub
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
63
Dobosz Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
24
Dolejší Jan
(Starší žáci A)
2004              Univerzál
 
39
Dolejší Jiří

2002              Univerzál
 
21
Friedl Vít

2003              Univerzál
 
5
Fuchsig Jakub

2003              Univerzál
 
54
Hais Karel
(Dorost B)
2003              Univerzál
 
15
Huber Theodor
(Starší žáci A)
2005              Univerzál
 
11
Kawulok Ondřej

2002              Univerzál
 
71
Kunc Vojtěch

2003              Univerzál
 
68
Medek Jan

2002              Útočník
 
Peška Jan
(Junioři)
2002              Univerzál
 
65
Sattler Jan

2003              Univerzál
 
Schneider Martin

2002              Útočník
 
13
Secký Šimon

2003              Univerzál
 
40
Vaca Jan

2002              Univerzál
 
13
Verner Jakub

2002              Univerzál
 
Závěrka Adam

2003              Útočník

Realizační tým

 
Trenér
Kolstrunk Jakub
Tel.: 702818796
Email: Kubakolstrunk(zavinac)gmail.com
 
Asistent trenéra
Kopta Petr
Tel.: 777805110
Email: snoobydoo(zavinac)seznam.cz


 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej