O klubu
» Základní údaje «

Florbal Ústí, z. s.

oddíl florbalu
Rubensova 287/8
400 03 Ústí nad Labem

Tel.: +420 721 78 61 61 (p. Pekárek)

: 01 49 56 15

Spisová značka: L 8415 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem,
datum zápisu: 1. 1. 2014,
datum vzniku: 12. 3. 2013

Bankovní spojení: Raiffeisen bank, a. s., pobočka Ústí nad Labem

Číslo účtu: 7536581001/5500

Nejsme plátci DPH

Týmové barvy: červená, bílá, černá

V sezóně 2013/2014 došlo k oddělení florbalového oddílu od USK Slávie Ústí nad Labem a vzniká nový oddíl Florbal Ústí, který převezal všechna práva původního oddílu a zároveň sloučil všechny hráče obou ústeckých oddílů USK Slávie a FbC Ústí nad Labem.


Znak:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2017
1 Junioři: CHODOV
Junioři B: SC Sluneta
234567 Muži B: Hala míčových sportů Liberec
Dorost: SH Česká Lípa
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SH SŠT Most Velebudice
Přípravka: Hala GSOŠ Podbořany, Kpt.Jaroše 862, Podbořany
8 Muži B: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Dorost B: SH Kadaň
Dorostenky: SH SŠT Most Velebudice
9101112 Muži A: SH Jižní Město
1314 Muži B: SH Krupka
Veteráni: SH Gymnázium Trutnov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Gym. Jateční
15 Muži A: MSH Teplice
Junioři: SC Sluneta
Junioři B: SH Chemik Lovosice
Starší žáci B: SH Česká Lípa
Elévové: SC Sluneta
161718192021 Muži A: SC Sluneta
Dorost: MSH Chomutov
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
Mladší žáci: SC Sluneta
Přípravka: SH SŠT Most Velebudice
22 Muži B: SC Sluneta
Muži C: SH Kadaň
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Elévové: MSH Teplice
Juniorky: Sportovní areál Jičín
Starší žákyně: MSH Chomutov
232425262728 Junioři: SH Děkanka
Starší žáci A: SH Česká Lípa
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
29 Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B: SC Semily
Elévové: Hala GSOŠ Podbořany
30 Muži A: MSH Vodova Brno
31

 
Muži A
 
VS
Bulldogs Brno  -  FbÚ
MSH Vodova Brno
30.10.2017 20:15-23:15

Další týmy
Muži B
22.10.: SC Sluneta
12:00 - 15:00

Starší žákyně
22.10.: MSH Chomutov
Juniorky
22.10.: Sportovní areál Jičín
Muži C
22.10.: SH Kadaň
Dorost B
22.10.: SH SŠT Most Velebudice
Elévové
22.10.: MSH Teplice
Starší žáci B
28.10.: SH Přívozní Lovosice
Starší žáci A
28.10.: SH Česká Lípa
Junioři
28.10.: SH Děkanka
20:00-22:00

Elévové
29.10.: Hala GSOŠ Podbořany
Junioři
29.10.: ČPP Aréna Ostrava
Junioři B
29.10.: SC Semily

 



 
Dnes má svátek Sabina
Zítra má svátek Teodor

Zítra slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.
Za 2 dny slaví narozeniny
Fibiger Tomáš
Za 3 dny slaví narozeniny
Koník Jakub