O klubu
» Základní údaje «

Florbal Ústí, z. s.

oddíl florbalu
Rubensova 287/8
400 03 Ústí nad Labem

Tel.: +420 777 40 15 80 (p. Pekárek)

: 01 49 56 15

Spisová značka: L 8415 vedená u Krajského soudu v Ústí nad Labem,
datum zápisu: 1. 1. 2014,
datum vzniku: 12. 3. 2013

Bankovní spojení: Raiffeisen bank, a. s., pobočka Ústí nad Labem

Číslo účtu: 7536581001/5500

Nejsme plátci DPH

Týmové barvy: červená, bílá, černá

V sezóně 2013/2014 došlo k oddělení florbalového oddílu od USK Slávie Ústí nad Labem a vzniká nový oddíl Florbal Ústí, který převezal všechna práva původního oddílu a zároveň sloučil všechny hráče obou ústeckých oddílů USK Slávie a FbC Ústí nad Labem.


Znak:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: SH Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Florbal Náchod  -  FbÚ
SH TJ Náchod
17.11.2018 18:00-20:30

Další týmy
Starší žáci B
17.11.: Kadaň
09:00-13:00

Juniorky
17.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Dorost
17.11.: SH SportLife centrum Rumburk
12:00-13:00

Elévové
17.11.: Gymnázium Ústí n./L.
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Muži C
18.11.: SH Kadaň
Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Leopold
Zítra má svátek Otmar

Zítra slaví narozeniny
Mrázová Lucie
Za 3 dny slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr