O klubu
» Historie Mužů A «



Tým mužů USK Slávie Ústí nad Labem odehrál v letech 1999 až 2003 čtyři sezóny v nejvyšší soutěži ČR (tenkrát 1. liga), z 88 odehraných zápasů si připsal 16 výher, 5 remíz a 64 proher. Po 14 letech se týmu mužů Florbal Ústí podařilo vyhrát 1. ligu mužů a pro sezónu 2017/2018 si vybojovali právo hrát SUPERLIGU.


1996/1997 – 3. liga-divize západ, skupina A – 5. místo
1997/1998 – 3. liga-divize západ II – 1. místo: POSTUP
1998/1999 – 2. liga – 2. místo: POSTUP
1999/20001. liga – 10. místo
2000/20011. liga – 10. místo
2001/2002USK: 1. liga – 10. místo
                   – FBC: Severozápadní přebor
2002/2003USK: 1. liga – 12. místo: SESTUP
                   – FBC: Severozápadní přebor – 2. místo: POSTUP
2003/2004USK: 2. liga – 6. místo: PLAYOFF
                   – FBC: Severozápadní liga (= 3. liga) – 10. místo: SESTUP
2004/2005USK: 2. liga – 12. místo: VYSTOUPENÍ ZE SOUTĚŽE
                   – FBC: Severozápadní přebor – 1. místo: POSTUP
2005/2006USK: Severozápadní přebor – 2. místo: POSTUP
                   – FBC: Severozápadní liga (= 3. liga) – 2. místo: POSTUP
2006/2007USK: Severozápadní liga (= 3. liga) – 7. místo
                   – FBC: 2. liga – 8. místo
2007/2008USK: 3. liga-divize II - divize A – 6. místo
                   – FBC: 2. liga mužů – 2. místo
2008/2009USK: 3. liga-divize II - divize A – 1. místo: POSTUP
                   – FBC: 2. liga – 11. místo: SESTUP
2009/2010USK: 2. liga - 3. místo
                   – FBC: 3. liga-divize II – 9. místo
2010/2011USK: 2. liga - 5. místo
                   – FBC: 3. liga-divize II – 1. místo: POSTUP
2011/2012USK: 2. liga - 4. místo
                   – FBC: 2. liga – 2. místo
2012/2013 – 2. liga - 1. místo: POSTUP sloučeného týmu USK-FbC
2013/2014 – 1. liga - 6. místo ZČ, konec v 8F série 1:3
2014/2015 – 1. liga - 5. místo ZČ, konec v 8F série 2:3
2015/2016 – 1. liga - 8. místo ZČ, konec v SF série 0:3 (8F série 3:1)
2016/2017 – 1. liga - 1. místo ZĆ, SF 3:2, F 3:2: POSTUP DO SUPERLIGY


TOP 10 statistika hráčů z týmů Muži A

Výpočet pro statistiku hráčů ústeckého florbalu za jeho historii probíhá z ligových utkání, kdy A mužstvo (ať už USK nebo FbC) hrálo nejvyšší možnou soutěž v daném ročníku (viz výše). Tato tabulka se aktualizuje jednou ročně po sezoně.

pořadí
jméno
poslední akt.
sezóna
PS
Z
G
A
KB
TM
BP
BO
BS
T
BT
1.
Koník Jakub
2016/2017
10
207
205
102
307
139
5
3
0
0
0
2.
Vojta Marek
2015/2016
8
175
114
142
256
100
13
2
0
2
1
3.
Hulič Daniel
2016/2017
6
106
104
112
216
123
0
0
0
0
0
4.
Stummer David
2016/2017
7
165
124
86
210
50
22
0
1
1
1
5.
Kopecký Viktor
2016/2017
3
85
110
97
207
36
19
1
0
1
1
6.
Grosse Jindřich
2015/2016
7
153
90
104
194
37
3
0
0
0
0
7.
Smištík Marek
2012/2013
7
93
114
68
182
32
11
1
0
0
0
8.
Ludvík Filip
2010/2011
10
189
91
87
178
384
0
0
0
0
0
9.
Major Jakub
2011/2012
4
66
90
82
172
74
14
1
0
3
1
10.
Brom Tomáš
2015/2016
5
100
81
79
160
28
15
3
1
0
0

Vysvětlivky:
PS - počet odehraných sezón
Z – odehraná utkání
G – vstřelené branky
A - asistence
KB – kanadské body
TM – trestné minuty
BP - branky vstřelené v přesilovce
BO - branky vstřelené v oslabení
BS - branky vstřelené v power-play
T - počet nájezdů
BT - branky vstřelené při nájezdu

Kompletní statistika všech hráčů z týmů Muži A

 

25.4. Jmenné dresy
Jmenné dresy k dispozici...


24.4. Přípravka trénink
Z důvodu ředitelského volna 30.4. a 7.5. není trénink


19.2. Soustředění 2018
Termín soustředění pro letošní sezonu je 18. - 25.8.2018


 
««    »»
Duben 2018
1 Muži A: MSH Vodova Brno
2345 Dorost: SC Sluneta
6 Dorost: SC Sluneta
7 Muži A: SC Sluneta
Junioři: STODOLA Aréna Střešovice
Dorost: SC Sluneta
Mladší žáci: SH Gymnázium Jateční
Mladší žáci: SH Kadaň
Přípravka: Vojanova Děčín
Juniorky: SH TJ Turnov
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
8 Muži A: SC Sluneta
Muži C: SH Krupka
Junioři: SC Sluneta
Dorost B: Městská SH Chomutov
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice
1/8 finále MČR dorostu: SC Sluneta
910 Muži A: MSH Vodova Brno
1112 Muži A: SC Sluneta
1314 Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Starší žáci A: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Starší žáci B: SH Strupčice
Dorostenky: SC Sluneta
15 Muži A: Brno
Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Junioři B: SH při Městském gymnáziu a ZŠ Jirkov
Dorost: ČPP Aréna Ostrava
Elévové: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
16171819202122 Veteráni: Nová MSH Mladá Boleslav
Dorostenky: SH Tanvald
23242526272829 Dorost B: SH TJ Turnov
Starší žákyně: SH Strupčice
30

 
Muži A

Není žádný nejbližší zápas


Další týmy
Starší žákyně
29.4.: SH Strupčice
Dorost B
29.4.: SH TJ Turnov

 



 
Dnes má svátek Marek
Zítra má svátek Oto

Dnes slaví narozeniny
Klepetko Pavel
Zítra slaví narozeniny
Kužel Radek
Nepraš Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Prokop Marek