O klubu
» Ostatní úspěchy «

2017/2018
Muži B – Divize skupina A - 1.místo
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Juniorky – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Muži A – Czech Open 2017, kategorie PRO  – semifinále, 3. místo
Junioři – Prague Games 2018 – semifinále, 3. místo
Junioři – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2017 – 3. místo
Dorostenky – Nisa open 2017– 1. místo

2016/2017
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Veteráni – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Čtvrtfinále play-off (5.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 4. místo ve finálovém turnaji
Dorostenky – Mistrovství ČR – předkolo

Junioři – Czech Open 2016 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2016– 2. místo

2015/2016
Junioři – G2 liga (nejvyšší soutěž) – Semifinále play-off - 4. místo (2.místo v zákl. části)
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 2. místo ve finálovém turnaji
Junioři B – 3.liga - 1. místo: POSTUP

Muži A – Czech Open 2015, kategorie OPEN – 2. místo FbÚ - Tatran 4:6
Junioři – Czech Open 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Hummel cup 2016 – 2. místo
Starší žáci – Gothia cup 2016 – semifinále, tj. 3. místo
Starší žáci – Prague games 2016 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo


2014/2015
Muži C – Ústecká liga - 1.místo
Dorostenci – Mistrovství ČR – 6. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci B – UL-přebor - 3. místo

Junioři – Czech Open 2014 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Junioři – Prague games 2015 – semifinále, 3. místo
Dorost – G2 cup challenge 2015 – 2. místo
Starší žáci – Tatran cup 2015 – 1. místo
Starší žáci – Prague games 2015 – 1/4finále, tj. 5.-8. místo
Žákyně -  Kralupy Open 2015 - 2. místo
Přípravka – Nisa open 2015 – 1. místo

2013/2014
Junioři – 2. liga - divize II – 1. místo postup do play-up, postup do G2 extraligy ve 2. kole
Dorostenci – Mistrovství ČR – 5. místo ve finálovém turnaji
Starší žáci – Mistrovství ČR – 8. místo ve finálovém turnaji

Dorost – G2 cup challenge 2014 – 1. místo

2012/2013
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo (postup do baráže - 2. místo)
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 7. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo v 1/8finále
Mladší žáci 2000 - Vítězství v Poháru hejtmana 2013

Mladší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Dorostenci USK – Prague games – 1/4finále, tj. 5.-8. místo

2011/2012
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Starší žáci USKMistrovství ČR – 2. místo

Elévové USK – Hummel cup Brno – 2. místo
Starší žáci USK– Hummel cup Brno – 4. místo

2010/2011
Ženy USK – 2. liga - divize II – 1. místo
Junioři USK – 2. liga - divize I – 3. místo
Dorostenci USKMistrovství ČR – 4. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Dorostenci USK – Hummel cup Brno – 1. místo

2009/2010
Dorostenci USK – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Slovak Open – 3. místo

2008/2009
Junioři USK – 3. liga - divize II – 1. místo: POSTUP
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbCMistrovství ČR – 2. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 5. místo

Junioři FbC – Nisa open – 1. místo
Starší žáci FbC – Nisa open – 1. místo

2007/2008
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 3. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 7. místo

Starší žáci FbC – Prague games – 2. místo

2006/2007
Juniorky USK – 1. liga - divize I – 4. místo
Mladší žáci FbC – Mistrovství ČR – 5. místo
Starší žáci FbC – Mistrovství ČR – 6. místo

2005/2006
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Mladší žáci FbCMistrovství ČR – 1. místo

2004/2005
Ženy USK – 1. liga - divize I – 7. místo: PLAYOFF

2003/2004
Starší žáci USK – Mistrovství ČR – 4. místo
Ženy USK – 1. liga - divize I – 8. místo: PLAYOFF

2002/2003
Ženy USK – 2. liga - divize I –  1. místo: POSTUP
Starší žáci USKMistrovství ČR –  2. místo

2000/2001
Ženy USK – 2. liga - divize Čechy – 3. místo

 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej