Program na víkend

Aktuální program celostátních soutěží na www.ceskyflorbal.cz
Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Muži A - 4. kolo - TJ Slovan Havířov

VS
Datum: 22.9.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: MSH Havířov
Soupeři: TJ Slovan Havířov


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 4. kolo - FbC Plzeň (MSH Teplice)

Datum: 22.9.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: MSH Teplice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 1. kolo - DDM Dynamo Teplice

Datum: 22.9.2018 (09:00 - 15:00)
Místo konání: Městská SH Teplice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 1. kolo - FbÚ B - Most

Datum: 22.9.2018 (09:00 - 13:00)
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 3. kolo - IBK Hradec Králové

Datum: 22.9.2018 (18:00 - 23:00)
Místo konání: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 5. kolo - FBC Liberec

Datum: 23.9.2018 (18:00 - 20:30)
Místo konání: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 4. kolo - FBŠ Jihlava

Datum: 23.9.2018 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SH Dolní Cerekev
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 5. kolo - SK BIVOJ LITVÍNOV (SLUNETA)

VS
Datum: 27.9.2018 (20:00 - 22:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: SK Bivoj Litvínov


Poznámka:
POZOR: Změna termínu na čtvrtek!!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 3. kolo - TJ Sokol Koberovy

Datum: 29.9.2018 (18:30 - 20:30)
Místo konání: SC Železný Brod
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 6. kolo - Florbal Chomutov

Datum: 29.9.2018 (19:00 - 21:30)
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 3. kolo - SH Česká Lípa

Datum: 29.9.2018
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 1. kolo - SH Strupčice

Datum: 29.9.2018
Místo konání: SH Strupčice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 1. kolo - FbÚ white - Jatečka

Datum: 29.9.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 1. kolo - FbÚ red FBC Vipers Most

Datum: 29.9.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 5. kolo - Ivanti Tigers Jižní Město

Datum: 29.9.2018 (15:00 - 17:00)
Soupeři:


Poznámka:
Změna pořadatelství


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 4. kolo - FBC Česká Lípa B

Datum: 30.9.2018 (14:30 - 16:30)
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 1. kolo - SH Česká Lípa

Datum: 30.9.2018
Místo konání: SH Česká Lípa
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 7. kolo - FBŠ SLAVIA Plzeň (SC SLUNETA)

Datum: 30.9.2018 (16:00 - 18:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 6. kolo - FbŠ Bohemians (SLUNETA)

Datum: 30.9.2018 (13:00 - 15:00)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 1. kolo - SH SŠT Most Velebudice

Datum: 30.9.2018
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 7. kolo - FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice (SLUNETA)

VS
Datum: 6.10.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři: FBC Start98


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži C - 1. kolo - SH SOUŠ ROUDNICE

Datum: 6.10.2018
Místo konání: SH SOUŠ ROUDNICE
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 8. kolo - BLACK ANGELS (SC SLUNETA)

Datum: 6.10.2018 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci A - 2. kolo - FbÚ - Jatečka

Datum: 6.10.2018 (09:00 - 15:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 2. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 6.10.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka, Podbořany, Litvínov, Krupka (7.10), Přívozní Lovosice (7.10), Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Elévové - 1. kolo - SH SŠT Most Velebudice

Datum: 6.10.2018
Místo konání: SH SŠT Most Velebudice
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Ženy - 2. kolo - SLUNETA

Datum: 7.10.2018
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorostenky - 1. kolo - Litvínov

Datum: 7.10.2018
Místo konání: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - Pohár Liberec

VS
Datum: 11.10.2018 (20:00 - 22:00)
Místo konání: SC Sluneta
Soupeři: FBC Liberec


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 6. kolo - Florbal Exelsior Havířov

VS
Datum: 12.10.2018 (19:00 - 21:30)
Místo konání: MSH Havířov
Soupeři: Florbal Torpedo Havířov


Poznámka:
!!!POZOR: Změna termínu!!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži A - 8. kolo - Z.F.K. AQM Petrovice

VS
Datum: 13.10.2018 (17:00 - 19:30)
Místo konání: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Soupeři: Z.F.K. AQM Petrovice


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 5. kolo - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň

Datum: 13.10.2018 (14:00 - 16:30)
Místo konání: Slavia VŠ Plzeň
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Veteráni - 2. kolo - MSH Hostinné

Datum: 13.10.2018
Místo konání: MSH Hostinné
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 9. kolo - FbC Plzeň

Datum: 13.10.2018 (20:00 - 22:30)
Místo konání: MSH Plzeň II
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost - 5. kolo - Městská SH Chomutov

Datum: 13.10.2018
Místo konání: Městská SH Chomutov
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Dorost B - 2. kolo - SLUNETA

Datum: 13.10.2018
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2. kolo - koše - FbÚ white

Datum: 13.10.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Česká Lípa, Teplice, Litvínov, Žatec, Jirkov, Aréna Lbc
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Mladší žáci - 2. kolo - koše - FbÚ red

Datum: 13.10.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Česká Lípa, Teplice, Litvínov, Žatec, Jirkov, Aréna Lbc
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Přípravka - 1. kolo - Gymnázium Ústí n./L.

Datum: 13.10.2018
Místo konání: Gymnázium Ústí n./L.
Soupeři:


Hlášenka
Hlášenka
Juniorky - 7. kolo - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA

Datum: 13.10.2018 (14:00 - 17:00)
Místo konání: ČPP Aréna Ostrava
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Muži B - 6. kolo - FBC ROKYCANY

Datum: 14.10.2018 (15:00 - 17:30)
Místo konání: HK Rokycany
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Junioři - 10. kolo - FBC Liberec (SC SLUNETA)

Datum: 14.10.2018 (13:00 - 15:30)
Místo konání: SC SLUNETA
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Juniorky - 8. kolo - 1. SC TEMPISH Vítkovice

Datum: 14.10.2018 (15:00 - 17:00)
Místo konání: SC Dubina Ostrava
Soupeři:


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žákyně - 2. kolo - Krupka

Datum: 14.10.2018
Místo konání: MSH Krupka
Soupeři:


Poznámka:
!!!PZOR: Změna haly na Krupku!!!


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 

17.9. Mladší žáci
Schůze s rodiči - 24.9.18...


17.9. Mladší žáci
Úterní tréninky budou na Slunetě - venkovní hřiště od 17:00 - 18:30


14.9. Elévové
Schůzka s rodiči ve Středu po tréninku


 
««    »»
Září 2018
12 Muži A: SC Sluneta
34567 Muži A: SC SLUNETA
8 Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
9 Muži A: ČPP Aréna Ostrava
Junioři: Slavia VŠ Plzeň
Juniorky: SC SLUNETA
101112131415 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SC SLUNETA
Dorost: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Ženy: SH Český Dub
16 Muži B: SC SLUNETA
Junioři: SH Čakovice
171819202122 Muži A: MSH Havířov
Junioři: MSH Teplice
Starší žáci A: Městská SH Teplice
Starší žáci B: SH SŠT Most Velebudice
Juniorky: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
23 Junioři: SH ZŠ Dobiášova Liberec
Juniorky: SH Dolní Cerekev
24252627 Muži A: SC SLUNETA
2829 Muži B: SC Železný Brod
Junioři: Městská SH Chomutov
Dorost: SH Česká Lípa
Dorost B: SH Strupčice
Mladší žáci: Velebudice
Mladší žáci: Jatečka
Juniorky:
30 Muži B: SH Česká Lípa
Veteráni: SH Česká Lípa
Junioři: SC SLUNETA
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH SŠT Most Velebudice

 
Muži A
 
VS
Slovan Havířov  -  FbÚ
MSH Havířov
22.9.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
22.9.: Městská SH Teplice
09:00-15:00

Starší žáci B
22.9.: SH SŠT Most Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
22.9.: SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny
18:00-23:00

Junioři
22.9.: MSH Teplice
17:00-19:30

Juniorky
23.9.: SH Dolní Cerekev
13:00-15:00

Junioři
23.9.: SH ZŠ Dobiášova Liberec
18:00-20:30


 



 
Dnes má svátek Zita
Zítra má svátek Oleg

Včera slavil(a) narozeniny
Nergl Leoš
Tym Antonín
Werner Ondřej
Zítra slaví narozeniny
Hrabě Dominik
Za 2 dny slaví narozeniny
Hanžlová Karolína
Pražák Vojtěch
Za 3 dny slaví narozeniny
Aišmann Ondřej