Program na víkend
» Starší žáci B «

Aktuální program regionálních soutěží na www.ceskyflorbal.cz


Starší žáci B - 3. kolo - FbÚ B - Jatečka

Datum: 20.10.2018 (09:00 - 14:00)
Místo konání: Jatečka
Sraz: 8:00 Jatečka
Příspěvek hráče: 65 Kč
Soupeři:


Poznámka:
Stavíme a bouráme mantinely.Nezapomenout florbalku,svačinu,míček.


Hlášenka
» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 4. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 3.11.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: FBC Česká Lípa white (4.11), Žatec, Smržovka, Louny (4.11), Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 5. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 17.11.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Dobiášova Lbc (18.11), Chomutov, Kadaň, Most, Česká Lípa (18.11)
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 6. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 15.12.2018 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Teplice, Podbořany, Litvínov (16.12), Přívozní Lovosice, Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 7. kolo - FbÚ B - Jatečka

Datum: 19.1.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 8. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 2.2.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Nový Bor, Žatec, Smržovka, Louny, Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 9. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 16.2.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Česká Lípa (17.2), Chomutov (17.2), Kadaň, Most, Jirkov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 11. kolo - FbÚ B - Jatečka

Datum: 23.3.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online
Starší žáci B - 12. kolo - koše - FbÚ B

Datum: 6.4.2019 (09:00 - 13:40)
Místo konání: Jatečka, Žatec, Smržovka, Louny (7.4), Chomutov
Soupeři:


» přehled zápasů
     kde najdete odkaz na online

 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Říjen 2018
123456 Muži C: SH SOUŠ ROUDNICE
Junioři: SC SLUNETA
Elévové: SH SŠT Most Velebudice
7 Starší žáci A: Krupka
Starší žáci B: SH Přívozní Lovosice
Ženy: SC SLUNETA
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
891011 Muži A: SC Sluneta
12 Muži A: MSH Havířov
13 Muži A: SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Muži B: Slavia VŠ Plzeň
Veteráni: MSH Hostinné
Junioři: MSH Plzeň II
Dorost: Městská SH Chomutov
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Žatec OA
Přípravka: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: ČPP Aréna Ostrava
14 Muži B: HK Rokycany
Junioři: SC SLUNETA
Mladší žáci: SH Česká Lípa
Juniorky: SC Dubina Ostrava
Starší žákyně: MSH Krupka
151617181920 Muži A: Městská SH Chomutov
Starší žáci A: Hala míčových sportů Liberec
Starší žáci B: Jatečka
Ženy: SH Česká Lípa
21 Muži C: SH Kadaň
Dorostenky: SC SLUNETA
22232425 Muži A: SC SLUNETA
2627 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Veteráni: STODOLA Aréna Střešovice
Junioři: Praha
Dorost B: SH SŠT Most Velebudice
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Mladší žáci: Krupka, Dobiášova Lbc (28.10), Litvínov, OA Žatec, Smržovka, Kadaň
Přípravka: SH Žatec OA
Juniorky: SC SLUNETA
28 Muži B: SH Krupka
Muži C: UJEP
Junioři: Praha
Juniorky: Městská SH Teplice
Starší žákyně: SH Kadaň
293031

 
Muži A
 
VS
Chomutov  -  FbÚ
Městská SH Chomutov
20.10.2018 15:30-17:30
 
VS
FbÚ  -  Start98
SC SLUNETA
25.10.2018 20:00-22:00

Další týmy
Starší žáci A
20.10.: Hala míčových sportů Liberec
09:00-15:00

Starší žáci B
20.10.: Jatečka
09:00-14:00

Ženy
20.10.: SH Česká Lípa
Muži C
21.10.: SH Kadaň
Dorostenky
21.10.: SC SLUNETA

 



 
Dnes má svátek Vendelín
Zítra má svátek Brigita

Včera slavil(a) narozeniny
Kawulok Ondřej
Dnes slaví narozeniny
Pečenka David
Ptáček Vojtěch
Zítra slaví narozeniny
Krejza Jan
Za 2 dny slaví narozeniny
Černý Viktor
Za 3 dny slaví narozeniny
Štěpánek Jan st.