Úspěch hráče : Mikuláš Krbec
Junioři
2. 5. - 7. 5. 2017
Ročník: 2016/2017

Juniorská reprezentace na mistrovství světa ve Växjö obhájili medaili ze světového šampionátu, když zvítězila v utkání o bronz nad Švýcarskem 8:5.
Nominován byl i hráč FbÚ Mikuláš Krbec (4+5), který byl spolu s Filipem Langerem (8+1) nejproduktivnějším hráčem České reprezentace, oba s 9 kanadskými body.

4. místo MČR veteránů

Úspěch družstva
Veteráni
24. 9. 2016 - 8. 5. 2017

Náš tým veteránů ve své druhé sezóně obhájil 4. místo po základní části, které zajišťuje účast na MČR, s bilancí 18 zápasů, 12 vítězství, 6 proher. V letošní sezóně byl pro čtvrtfinále soupeřem opět Hattrick Brno, který naši veteráni porazili 4:1 a v odvetě 10:2 a postoupili do semifinále. V semifinále prohráli s FBC Ostrava 1:4 a v boji o 3. místo podlehli týmu Florbalová akademie MB-Tull. Dew 1:3

Brankáři: Kodrle Tomáš, Kokeš Jan, Secký František
Hráči: Bečvář Václav, Černý Jan, Filipec Petr, Heřmánek Josef, Karban Zdeněk, Kašpar Petr, Koník Jakub, Kopta Petr, Kubeš Jan, Kučaba Pavel, Lenc Petr, Pekárek Lukáš, Ševela Radek, Štěpánek Jan, Vandrovec Ivan, Vrána Tomáš, Weber Radek, Zoul Martin

1. místo v 1. lize mužů a postup do SUPERLIGY

19. 9. 2016 - 19. 4. 2017

Omlazený tým mužů z 26 zápasů v základní části 18 vyhrál v zákl. hr. čase, 1 vyhrál a 1 prohrál v prdloužení a 6 krát prohrál a s celkovým skóre 182:125 vyhrál základní část. Do Semifinále si vybral Florbal Havířov, kde po zápasech 4:3, 5:6, 4:6, 11:4 a 5:4 postoupil do finále. Zde si vybral FBŠ Hattrick Brno, které opět v pěti zápasech porazil 5:6 sn, 6:5 sn, 2:4, 6:3 a 8:5  a postoupil do SUPERLIGY, kam se muži vrátili po 14 letech. V obou sériích musel tým odvracet pokaždé 2 mečboly a na poslední finálový zápas přišlo do SC Sluneta rekordních 810 diváků.

Brankáři - Hlava Tomáš, Skala Vít, Dvořák Jan, Netopilík Marek,
Hráči - Glatz Michal, Horák Jiří, Hulič Daniel, Kolstrunk Jakub, Koník Jakub, Kopecký Viktor, Krbec Mikuláš, Kühnel Radim, Kužel Radek, Novák Josef, Pavelka Vít, Pojar Petr, Pražan Martin, Procházka David, Sattler Tomáš, Semerád Vojtěch, Stibor Adam, Stummer David, Svoboda Ladislav, Šafařovský Jiří, Štorek Vladimír, Täuber Lukáš
Trenéři - Vojta Marek, Kopta Petr

5. místo G2 liga 2016/2017

Junioři
17. 9. 2016 - 15. 3. 2017

Omlazený tým juniorů skončil na 5. místě po základní části, kdy z 22 zápasů 10 vyhrál v zákl. hr. době, 2 v prodloužení, 2 prohrál v prodloužení a 8 v zákl. hr. době, s celkovým skóre 150:150. Tím si vybojovali postup do Play-off, kde si do předkola vybrali FBC Hradec Králové, který porazili 13:4 a 3:2 v prodloužení. Pro Čvrtfinále jsme zbyli na Florbal Chodov, se kterým po vyrovnaných zápasech 4:5, 3:6, 4:3, 9:3 a 6:9 prohráli 2:3 na zápasy.