Síň slávy
» Dorost «


Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:

4. místo MČR dorostu

Úspěch družstva
Dorost
24. 9. 2016 - 9. 4. 2017
Ročník: 2016/2017

Dorostenci v průběhu základní části 1.ligy dorostu z 20 zápasů pouze 3 krát prohráli a se skóre 174:65 vyhráli svoji skupinu, čímž si zajistili postup do 1/8F MČR, které zároveň pořádali. V domácím prostředí prohráli ve vyrovnaných zápasech s Tatranem 5:8, Bohemians 6:8 a remizovali s Black Angels 3:3, čímž postoupili do čtvrfinále. V ČF s setkali s vítězem 1/8 sk. B,  s 1. SC Vítkovice, které nejdříve porazili 8:6 a ve druhém dramatickém utkání prohráli 6:7 v prodloužení. Vítěznou branku v prodloužení vstřelili až po dramatickém obratu, kdy ještě 4 min před koncem prohrávali o 4 branky a museli alespoň dvě vstřelit.

Brankáři - Dittrich Tadeáš, Hrabě Dominik,
Hráči - Bárta Jan, Beneš Dominik, Betka Adam, Dolejší Jiří, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Fuchsig Jakub, Goltsch Petr, Herzina Dominik, Kawulok Ondřej, Klepetko Pavel, Krupica Jakub, Landa Jakub, Matějka Filip, Medek Jan, Mičán David, Prostrednik Tomáš, Pucarević Adam, Sattler Jan, Secký Šimon, Semerád Dan, Tůma Martin, Válek Vojtěch, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel
Trenéři - Stummer David, Kawulok Tomáš


2. místo G2 chalenge 2016

Úspěch družstva
Dorost
26. - 28. 8. 2016
Ročník: 2016/2017

V 5. ročníku předsezónního přípravného turnaje G2 chalenge, naši dorostenci skončili na 2. místě, kdy po postupu z 2. místa své skupiny (prohra pouze s Bohemians 9:3, výhry s Pardubicemi 12:1 a Karlovými Vary 4:0) porazili ve ČF Tatran 4:3, v SF Florbal MB 5:4 a ve finále podlehli pouze Spartě 5:3 ve výborném zápase, který byl v online ukončen touto větou:
"Konec utkání, Sparta vítězí! Byli jsme svědky skvělého utkání, které mělo snad vše... Napětí, emoce, tempo!"

Brankáři - Hrabě Dominik, Ditrich Tadeáš
Hráči - Barta Jan, Beneš Dominik, Esterka Vojtěch, Fořt Miroslav, Fuchsig Martin, Kawulok Ondřej, Krupica Jakub, Pucarević Adam, Semerád Daniel, Tůma Martin, Válek Vojtěch, Vavruška Václav, Vítek Pavel, Vlček Pavel
Trenéři - Vojta Marek, Stummer David


1. místo Hummel cup 2011

Úspěch družstva
Dorost
17.6. - 19.6.2011
Ročník: 2010/2011

Sestava:
Zdeněk Kamínek, Ludvík Matiscsák, Filip Kučaba, Tomáš Brom, Jan Pittner, Štěpán Terč, Matěj Žaloudek, Daniel Křížek, Viktor Kopecký, Martin Pražan, Martin Zdvořáček, Jan Filipec, Tomáš Jahoda, Jan Procházka, Antonín Nosek a v posledních dvou zápasech posily ze starších žáků Petr Zdvořáček a Miroslav Douda.
Trenéři: Jakub Koník, Leoš Tuček a Marek Vojta a vedoucí družstva Petr Filipec.


4. místo MČR

Úspěch družstva
Dorost
26.3. - 27.3.2011
Ročník: 2010/2011

Sestava:
brankáři: Kamínek Zdeněk, Matiscsák Ludvík
obránci: Brom Tomáš, Kučaba Filip, Pražan Martin, Terč Štěpán
útočníci: Černošek Martin, Filipec Jan, Jahoda Tomáš, Kopecký Viktor, Křížek Daniel, Pittner Jan, Procházka Jan, Zdvořáček Martin




Předchozí   Další
Strana: 1/1
Jdi na stranu:


 
Nejsou žádné aktuality

 
««    »»
Listopad 2018
123 Muži A: SH České Budějovice
Junioři: Pardubice
Dorost: SH Krupka
Starší žáci A: SH Žatec OA
Elévové: SH Chemik Lovosice
Juniorky: VUT CESA Brno 1
4 Starší žáci B: Městská SH Louny
Juniorky: SH SportPoint Brno
Dorostenky: SH SPORTaS u Koldomu Litvínov
5678 Muži A: SC Sluneta
910 Muži B: SH Krupka
Dorost B: SC SLUNETA
Mladší žáci: Jatečka
Přípravka: Městská SH Chomutov
Ženy: SH Chemik Lovosice
Starší žákyně: SH Česká Lípa
11 Muži A: SC SLUNETA
Mladší žáci: Hala míčových sportů Liberec
121314 Junioři: SC Sluneta
151617 Muži A: SH TJ Náchod
Dorost: SH SportLife centrum Rumburk
Starší žáci B: Kadaň
Elévové: Gymnázium Ústí n./L.
Juniorky: SC SLUNETA
18 Muži C: SH Kadaň
Starší žáci A: Dobiášova
Dorostenky: SH TJ Turnov
1920212223 Muži A: HMS Karlovy Vary
24 Muži B: SC SLUNETA
Veteráni: MSH Mladá Boleslav
Junioři: SH Sareza Ostrava
Dorost B: SH Kadaň
Mladší žáci: Jatečka
Mladší žáci: SH Velebudice
Přípravka: SH Kadaň
Juniorky: SC SLUNETA
25 Muži A: SC SLUNETA
Muži B: SH Krupka
Junioři: ČPP Aréna Ostrava
Ženy: SH ZŠ Smržovka
Juniorky: SC SLUNETA
Starší žákyně: SH Česká Lípa
2627282930

 
Muži A
 
VS
Karlovy Vary  -  FbÚ
HMS Karlovy Vary
23.11.2018 20:00-22:30
 
VS
FbÚ  -  MVIL Ostrava
SC SLUNETA
25.11.2018 17:00-19:30

Další týmy
Starší žáci A
18.11.: Dobiášova
09:00-15:00

Dorostenky
18.11.: SH TJ Turnov
Muži C
18.11.: SH Kadaň
Mladší žáci
24.11.: Jatečka
09:00-13:40

Junioři
24.11.: SH Sareza Ostrava
18:00-20:00

Přípravka
24.11.: SH Kadaň
Dorost B
24.11.: SH Kadaň
Veteráni
24.11.: MSH Mladá Boleslav
Juniorky
24.11.: SC SLUNETA
13:00-15:00

Muži B
24.11.: SC SLUNETA
17:30-19:30

Mladší žáci
24.11.: SH Velebudice
09:00-13:00

Juniorky
25.11.: SC SLUNETA
13:00-16:00

Ženy
25.11.: SH ZŠ Smržovka
Muži B
25.11.: SH Krupka
17:00-19:30

Starší žákyně
25.11.: SH Česká Lípa
Junioři
25.11.: ČPP Aréna Ostrava
15:00-17:00


 



 
Dnes má svátek Romana
Zítra má svátek Alžběta

Dnes slaví narozeniny
Folk Jaroslav
Kvapil Karel
Mrázek Petr
Zítra slaví narozeniny
Nauš Marek
Zoul Martin